Зірковий образ Джуліанн Мур на Каннському кінофестивалі 2016

Зірковий образ Джуліанн Мур на Каннському кінофестивалі 2016

Офіційний спонсор Каннського кінофестивалю - L'Oréal Paris - цього року створить близько 700 образів для червоної доріжки. Серед них - макіяж для неймовірно талановитої актриси та вишуканої Посланниці краси французького бренду - Джуліанни Мур.

Хочете повторити мейкап від професійних візажистів? Завдяки нашим простим підказкам та декоративній косметиці L'Oréal Paris ви з легкістю зможете відтворити зоряний образ Джуліанни Мур!

 

Образ Джуліанни Мур на Каннському кінофестивалі 2016

У перший день Каннського кінофестивалю Джуліанна Мур, як завжди, мала чарівний вигляд. Актриса обрала довгу чорну сукню, розшиту паєтками. Щоб не перевантажувати образ зайвими деталями та надати йому елегантності й витонченості, вона доповнила вбрання простою зачіскою з прямим проділом і стриманим макіяжем. Порцелянову шкіру Джуліанни вигідно підкреслив димчастий макіяж очей і чуттєвий ніжно-рожевий відтінок губ.

 

Виконайте макіяж, як у зірки Джуліанни Мур, усього за 6 кроків!

Крок 1. Створіть рівний тон обличчя за допомогою тонального засобу Альянс Перфект Джиніус.

Крок 2. Для неперевершеного драматичного погляду, як у Джуліанни, використайте стійкі моно тіні Колор Ріш, відтінок 302. Нанесіть їх на верхню повіку та підкресліть легким серпанком тіней нижню повіку.

Крок 3. Намалюйте тонку чорну стрілку вздовж верхніх вій, використовуючи підводку для повік Суперлайнер Від Кутюр.

Крок 4. Завершіть макіяж очей, пофарбувавши вії тушшю Об'єм Мільйона Вій Фелайн.  Щіточка з дрібними щетинками надасть елегантного об’єму, розділить і підкрутить вії.

Крок 5. Підкресліть вилиці за допомогою  тріо рум'яна для обличчя Інфелібл Скульпт Блаш, тон 201. Більш темний відтінок нанесіть під вилиці, другий колір з палетки - на вилиці, а найсвітліший використайте в якості хайлайтера.

Крок 6. Підфарбуйте губи помадою з ексклюзивної колекції Колор Ріш "Рожева Симфонія", тон 22, Джуліанна (Оголений Рожевий). Цей відтінок чудово підкреслює шляхетність блідої шкіри, як у Джуліанни Мур.

 

Читайте наші нові статті, в яких ми поділимось з вами найяскравішими образами Посланниць краси L'Oréal Paris на Каннському кінофестивалі 2016! .

Статті по темі:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.