Зірковий образ Блейк Лайвлі на Каннському кінофестивалі 2016

Зірковий образ Блейк Лайвлі на Каннському кінофестивалі 2016

Третій день Каннського Кінофестивалю ознаменувався появою однієї з найблискучіших Посланниць краси L'Oréal Paris - Блейк Лайвлі. Справжня попелюшка - саме так називали дівчину всі, хто бачив її того вечора на червоній доріжці.

Романтична пишна сукня ніжно-блакитного відтінку, прикрашена квітами, тонкий обідок у волоссі, зібраному в недбалий пучок, і максимально природний макіяж - актриса обрала стиль "богемний гламур" і, як завжди, привернула до себе увагу публіки.

 

Хочете відтворити зірковий образ Блейк Лайвлі на Каннському Кінофестивалі 2016? Ми розповімо, як це зробити!

Етап 1. Вирівняйте тон обличчя за допомогою компактного тонального засобу Альянс Перфект Джиніус.

Етап 2. Приховайте всі недосконалості, використовуючи коректор для обличчя Альянс Перфект. Він маскує кола під очима та інші недоліки шкіри, додає шкірі свіжості та здорового сяйва.

Етап 3. Нанесіть на вилиці тріо рум'яна Инфелібл Скульпт Блаш, тон 101. Три відтінки у ніжно-персиковій гамі допоможуть вам висвітлити або затемнити необхідні ділянки обличчя й додадуть шкірі свіжого сяючого вигляду.

Етап 4. Для макіяжу очей використовуйте тіні для повік Колор Ріш Квадро, відтінок Е4. Найсвітліший тон нанесіть на внутрішній куточок ока, а найтемніший - на зовнішній. У центрі накладіть один із двох світло-коричневих відтінків. Добре розтушуйте для досягнення плавного переходу.

Етап 5. Пофарбуйте нижні та верхні вії тушшю Об'єм Мільйона Вій Фелайн. Вона додасть вашим віям елегантний вигин та об’єм.

Етап 6. Блейк Лайвлі віддає перевагу ніжно-рожевій, а не червоній помаді. Тому нанесіть на губи помаду Колор Ріш, тон 136 (рожева, глянцева).

 

Яскравий приклад гламуру та елегантності, Посланниця краси Блейк Лайвлі щодня радує публіку новим стильним образом. Тому не дивно, що на її появу на червоній доріжці завжди чекають з великим ентузіазмом.

Хочете дізнатися, в якому вбранні актриса постала перед фотографами та фанатами в інші дні Каннського Кінофестивалю? Який макіяж і сукні обрали інші зіркові посланниці L'Oréal Paris?

У нашому блозі ми розповідаємо про найнезабутніші образи з червоної доріжки.

Статті по темі:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.