Поради та підказки повернутися до всіх статей

Закріплюємо макіяж: як правильно наносити пудру

Закріплюємо макіяж: як правильно наносити пудру

Тональна основа, коректор, консилер допоможуть створити ідеально рівний тон обличчя, приховати недоліки шкіри і замаскувати темні кола під очима. Але, оскільки текстури у цих засобів кремові, вони легко можуть "поплисти" на обличчі, збираючись у зморшках і складочках, роблячи їх більш помітними. Щоб цього не сталося, необхідна пудра, яка закріплює макіяж і додасть шкірі оксамитовості і матовості.

Пудра Альянс Перфект від L'Oréal Paris забезпечує ультратонке покриття без ефекту маски і без надлишків. Для додання природного матового кольору обличчя ти можеш вибрати один із шести відтінків - від бежево-золотистого до бежево-рожевого. Але будь-яку пудру потрібно вміти правильно наносити.

У твоєму beauty-арсеналі необхідна щіточка для пудри. Вона зазвичай найбільша і пухнаста, зроблена з натурального ворсу.

1. Набери трохи пудри на щіточку. Зніми надлишки на тильну частину долоні.

2. Тримаючи щіточку перпендикулярно до ділянки, яку необхідно припудрити, прикладай щіточку до шкіри. Не варто робити помахів, просто виконуй поплескуючі рухи: під прямим кутом прикладай щіточку до шкіри і прибирай її і т.д.

3. Приділи особливу увагу ділянкам, з яких потрібно прибрати блиск, ділянкам навколо очей і тим місцям, де ти наносила консилер, щоб замаскувати недоліки.

Врахуй, що пудра і тональний крем одного і того ж бренду найкраще "дружать" між собою. Дует Альянс Перфект від L'Oréal Paris забезпечить тобі ідеальне покриття, підлаштовуючись до будь-якого тону шкіри.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.