Поради та підказки повернутися до всіх статей

BB-крем: все, що ти повинна про нього знати

BB-крем: все, що ти повинна про нього знати

Історія

Під абревіатурою BB ховається назва Blemish Balm, тобто "бальзам від недоліків". Винаходом крему ми завдячуємо німецькому лікарю-дерматологу Крістіні Шраммек, яка вперше придумала об'єднати переваги доглядаючого крему і декоративної косметики в одному флаконі. Презентація першого BB-крему відбулася в Південній Кореї 1985 року: на азіатському ринку продукт мав неймовірний успіх. Для європейських жінок формулу BB-крему адаптували порівняно недавно. Він має у своєму складі більше зволожуючих інгредієнтів, легшу текстуру і не націлений на відбілювання шкіри.

BB Nude Magique від L'Oréal Paris

Функції

ВВ - це зволожуючий крем, тональна основа, захисний крем від сонця і основа для макіяжу одночасно. Також деякі BB-креми містять антиоксиданти, які борються з процесами старіння.

Що тобі потрібно знати

BB-крем треба наносити виключно на чисту шкіру. Це можна зробити за допомогою синтетичної щіточки або пальців. Попередньо видави трохи крему на долоню. Розподіли продукт на обличчі легкими масажними рухами.

ВВ-крем - не панацея. Більшість ВВ-кремів мають легку текстуру і не зможуть приховати темні кола під очима, шрами або акне. У цьому випадку тобі стане у нагоді консилер або більш щільний тональний крем.

Як ще можна використовувати ВВ-крем

Якщо ти потребуєш покриття середньої щільності, то можеш використати ВВ-крем зі своїм тональним засобом, змішавши їх у пропорції 1:1. Такий мікс допоможе тобі отримати легке покриття, але водночас ретельно приховати недоліки. Крім того, твоя шкіра отримає ефект легкого сяйва.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.