Завжди в центрі уваги: розкішний макіяж очей на новий рік

Завжди в центрі уваги: розкішний макіяж очей на новий рік

Святковий період - час для сміливих експериментів з укладанням та макіяжем. Саме час бути яскравою і непередбачуваною! І якщо ти хочеш почути нескінченні компліменти на свою адресу, роби ставку на макіяж очей у фіолетових тонах - він підходить усім і виглядає ефектно!

Основа будь-якого макіяжу - бездоганна шкіра. Вирівняй тон за допомогою тонального крему Infallible від L'Oréal Paris і зафіксуй пудрою з цієї ж серії - це забезпечить тобі ультрастійке покриття і незмінно гарний свіжий колір обличчя протягом усього дня і вечора. Додай трохи рум'янцю на яблучка щік за допомогою рум'ян Alliance Perfect від L'Oréal Paris, і ми можемо приступати до макіяжу очей - це буде головний акцент образу.

1. Використовуй лайнер Super Liner Mat-Matic від L'Oréal Paris у темно-фіолетовому кольорі: підведи нижню повіку як можна ближче до лінії росту вій, а потім верхню і виведи лінію в невелику стрілку у напрямку до скроні.

2. Далі потрібно трохи пом'якшити і розтушувати лінію на нижній повіці. За допомогою невеликої плоскої щіточки і темно-фіолетового відтінку з палетки Е7 тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris продублюй стрілку, намальовану лайнером. Дрібні недоліки легко виправити за допомогою ватної палички і міцелярної води Абсолютна Ніжність від L'Oréal Paris. Головне - з'єднати верхню і нижню стрілку, щоб навколо ока не було "прогалин".

3. Нанеси на рухому повіку акуратними вбиваючими рухами темно-фіолетовий відтінок з тієї ж палетки. Нанось тіні, поки не досягнеш бажаної інтенсивності кольору, м'яко розтушовуй межі кольору. Щоб макіяж був більш м'яким, нанеси в складку світло-фіолетовий відтінок тіней з палетки Е7.

4. За допомогою найсвітлішого відтінку з палетки постав відблиски у внутрішніх куточках очей - це "розкриє" погляд, зробить його більш свіжим і виразним.

5. Завершуємо макіяж очей тушшю. Вії теж повинні бути виразними, тому використовуємо туш Об’єм Мільйона Вій Від Кутюр L'Oréal Paris для створення витонченого об’єму і чіткого поділу.

З ультрамодним макіяжем у фіолетових тонах ти станеш головною зіркою новорічної вечірки!

Статті по темі

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.