Поради та підказки повернутися до всіх статей

Вся увага на тебе: драматичний макіяж очей в яскравих тонах

Вся увага на тебе: драматичний макіяж очей в яскравих тонах

Святковий сезон не закінчується: попереду нас чекає день закоханих, та й 8 Березня не за горами. Щоб ти не ламала голову над образом, пропонуємо тобі приміряти ефектний макіяж з синіми стрілками, який приверне до тебе увагу.

Не варто боятися синього кольору в макіяжі очей - він виглядає яскраво та ефектно і прекрасно відтінить твій колір очей. Перед тим, як приступити до макіяжу очей, використовуй одну хитрість. У якості бази використовуй коректор Alliance Perfect від L'Oréal Paris, завдяки чому make-up буде більш стійким.

Тепер будемо використовувати синій олівець Color Riche Le Khol відтінку 107. Олівець повинен бути добре заточений, так стрілка буде максимально акуратною. Починай плавно вести лінію від внутрішнього до зовнішнього куточка ока, якомога ближче до лінії росту вій. Коли ти досягнеш зовнішнього куточка, виведи хвостик у напрямку до кінця брови. Оскільки наш макіяж повинен бути ефектним, напрямок хвостика стрілки і довжину ти можеш визначити сама. У класичному варіанті стрілка «дивиться» на кінчик брови і немов продовжує лінію нижньої повіки. Щоб стрілка була ще більш ефектною, намалюй лінію точно над першою, щоб вона стала товстішою.

Тепер закріпи стрілку тінями: поверх промалюй невеликим пензлем, використовуючи найтемніший відтінок з палетки тіней Е8 Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. Приділи особливу увагу зовнішньому куточку ока.

На нижній повіці промалюй стрілку олівцем по лінії росту вій і розтушуй її жорсткою щіточкою.

Макіяж зі стрілками бажано доповнювати тушшю з ефектом об'єму, такою як Об’єм Мільйона Вій Від Кутюр від L'Oréal Paris. Завдяки цій туші вії набувають об’єму, але в той же час присутній ефект розділення.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.