Поради та підказки повернутися до всіх статей

Все про властивості гіалуронової кислоти

Все про властивості гіалуронової кислоти

Сьогодні косметологи та дерматологи по-новому поглянули на роль рідини в організмі та її вплив на зовнішність людини. Тому, коли розмова заходить про стан шкіри, експерти радять препарати на основі гіалуронової кислоти.

 

Все про властивості гіалуронової кислоти

Гіалуронова кислота - це компонент, необхідний для нормального функціонування клітин: надходження до них поживних речовин, ділення, виведення продуктів життєдіяльності. Гіалуронова кислота виступає в якості природного заповнювача проміжків між еластином і колагеном. Вона оберігає тканини від передчасного старіння, блокує негативну дію вільних радикалів.

 

Важлива властивість компонента - здатність утримувати вологу в шкірі. Але з віком під впливом зовнішніх факторів (при неякісному догляді, частому перебуванні на сонці, дії стресів тощо) через пересушення дермального шару кількість гіалуронової кислоти знижується, еластин стає тоншим, а колагенові волокна пошкоджуються. Все це призводить до ще більшої втрати вологи. Запускається процес старіння шкіри обличчя. Вона втрачає пружність, обвисає, з'являються зморшки.

 

Що таке гіалуронова кислота в косметології? Це основний інгредієнт засобів для зволоження шкіри. А оскільки він є природною речовиною людського організму, препарати на його основі абсолютно безпечні.

 

Гіалуронова кислота у складі кремів і сироваток виступає в ролі зволожувача та заповнювача зморшок. Вона утримує вологу в шкірі, розгладжує поверхню шкіри, заповнює зморшки зсередини. При цьому пори не закупорюються та не виникає жирний блиск. І чим вище концентрація інгредієнта, тим помітніший та значніший ефект, як, наприклад, при використанні сироватки Ревіталіфт Філлер, [ha] з рекордною* концентрацією гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота також сприяє більш глибокому проникненню інших корисних речовин. Наприклад, Про-Ксилану, що міститься у денному кремі REVITALIFT ЛАЗЕР х3 і сприяє синтезу колагену. Завдяки подвійній дії (Про-Ксилана та фрагментованої гіалуронової кислоти), препарат коригує зморшки, зміцнює шкіру й моделює контури обличчя.

 

* Від Л'Ореаль Париж

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.