Поради та підказки повернутися до всіх статей

Вечірній макіяж з червоною помадою: покрокова інструкція

Вечірній макіяж з червоною помадою: покрокова інструкція

1. Починаємо з тональної основи. Для вечірнього макіяжу краще використовувати тональний крем, який забезпечує бездоганний тон і стійке покриття, як Infaillible від L'Oréal Paris. Наносимо його за допомогою спеціальної щіточки або пальців. Щоб зробити шкіру матовою і закріпити макіяж, нанеси на все обличчя пудру Infaillible від L'Oréal Paris великою пухнастою щіточкою.

2. Рум'яна. Оскільки акцент у макіяжі ми будемо робити на губи, використовуємо рум'яна натурального відтінку, які максимально відповідають твоєму природному рум'янцю. Вибери відповідні рум'яна з колекції Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Наносимо їх пензлем на яблучка щік, а також трохи на лоб і підборіддя, щоб збалансувати тон обличчя і надати йому свіжого вигляду.

3. Тіні. Нанеси світлі мерехтливі тіні на все рухоме віко. Відповідний відтінок ти знайдеш у палетці Е2 тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. Тепер найтемніший відтінок з палетки нанеси, починаючи від зовнішнього куточка ока, м'яко розтушуй його до центру повіки. Це додасть погляду глибини і виразності.

4. Коричневим олівцем для очей намалюй стрілку на нижній повіці по лінії росту вій. Для стрілки на верхній повіці використовуй лайнер Superliner Ultra Precision від L'Oréal Paris: зручний аплікатор забезпечує максимальну точність нанесення.

5. Завершить макіяж очей туш. У цьому варіанті будемо використовувати туш Miss Manga від L'Oréal Paris, щоб додати віям значного об’єму.

Помада Color Riche від L'Oréal Paris, відтінок 377

6. Головний акцент у нашому макіяжі ми будемо робити на губи. Класичний насичений червоний колір ти знайдеш у лінійці помад Color Riche від L'Oréal Paris - це відтінок під номером 377. Щоб колір був більш насичений, а помада залишалася на губах якомога довше, спочатку обведи контур олівцем в тон губ або в тон помади, а також повністю зафарбуй олівцем губи. Після цього нанеси перший шар помади. Промокни губи серветкою і нанеси другий шар помади. Підправ дрібні недоліки за допомогою ватної палички та коректора Alliance Perfect від L'Oréal Paris.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.