Поради та підказки повернутися до всіх статей

Ранкова програма краси за 20 хвилин

Ранкова програма краси за 20 хвилин

Багатьом хочеться довше поніжитися зранку в теплому ліжечку, особливо взимку. І якщо на збори залишається мінімум часу, його потрібно витратити з максимальною ефективністю, щоб у будь-якому випадку виглядати на всі 100%!

Підготуйся звечора

У даному випадку ключ до успіху - це підготовка. Щоб уранці витратити мінімальну кількість часу на збори, продумай свій образ - від наряду до макіяжу - ще ввечері. Волосся також краще вимити ввечері. По-перше, так ти зможеш висушити його без використання фена, а по-друге - зекономиш купу часу вранці.

Після того, як основні приготування зроблені, вранці тобі знадобиться не більше 20 хвилин, щоб привести себе в бездоганний порядок.

3-4 хвилини. Щоб захистити шкіру від морозу й вітру взимку, їй необхідні зволоження та живлення. Використовуй Екстраординарний Крем-Олію Розкіш Живлення від L'Oréal Paris для обличчя. Завдяки йому шкіра отримує інтенсивне живлення і випромінює здоров'я. Після цього нанеси свій тональний крем, який ідеально ляже на зволожену шкіру.

2-3 хвилини. Приховай дрібні недоліки шкіри за допомогою коректора Alliance Perfect від L'Oréal Paris: нанеси його під очі, крила носа і вибірково туди, де це необхідно.

2 хвилини. Додай яскравий акцент своєму образу за допомогою лакової помади Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris. Вона надає губам не тільки вишуканий глянцевий блиск, але й дбайливо доглядає за ними завдяки формулі з цінними оліями.

2-3 хвилини. Надай виразності погляду: використовуй туш Об’єм Мільйона Вій від L'Oréal Paris.

1 хвилина. Для бездоганного образу потрібно приділити увагу бровам: за допомогою олівця Brow Artist Designer від L'Oréal Paris додай глибини кольору, де це необхідно, а за допомогою щіточки на зворотному боці надай їм правильну форму.

Залишається ще час на те, щоб поправити зачіску і вийти з дому в повній упевненості, що ти виглядаєш чудово!

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.