Поради та підказки повернутися до всіх статей

Ранковий макіяж для ледачих дівчат

Ранковий макіяж для ледачих дівчат

Світанок - не завжди найкращий час для наведення краси: подушка володіє просто надприродною силою тяжіння, а коли тобі все-таки вдається встати, то перед дзеркалом ти ледь можеш відкрити очі, щоб хоча б злегка нафарбувати їх...

Через кілька годин, дивлячись на себе в дзеркало, можна пошкодувати про те, що ти не витратила 15-20 хвилин на макіяж. Тому якщо зранку тебе перемагає лінь і сонливість, то існують деякі хитрощі, які з легкістю допоможуть привести себе в порядок.

ВВ і СС крем

Замість тональної основи використовуй багатофункціональні засоби нового покоління, які зволожують шкіру, одночасно приховують недоліки і захищають від шкідливого впливу ультрафіолету, мають легку текстуру, швидко і просто наносяться, не створюючи ефект маски. СС-крем від L'Oréal Paris коригує колір шкіри - усуває почервоніння або тьмяний колір обличчя. ВВ-крем від L'Oréal Paris має легку зволожуючу текстуру, яка при контакті зі шкірою перетворюється в тональний крем.

Рум'яна

Нанести рум'яна на яблучка щік - найпростіший спосіб "розбудити" шкіру, надати їй свіжого і сяючого вигляду. Віддавай перевагу відтінкам, які максимально відповідають твоєму натуральному рум'янцю.

Легкий акцент на очі

Не дивуйся, але найпростіший макіяж очей, який ти можеш зробити зранку, - це smoky eyes. Для цього не обов'язково використовувати темні тіні, макіяж smoky eyes може бути виконаний і в натуральних відтінках. Варіант перший: намалюй стрілку на верхній повіці коричневим олівцем Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris відтінку 102 і розтушуй жорстким пензлем. Варіант другий - використовуй натуральну палітру тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris відтінку Е4. Нанеси теплий коричневий тон на все рухоме віко і рівномірно розтушуй його. Щоб "відкрити" очі, нанеси найсвітліший відтінок на внутрішні куточки очей і під брову.

Туш

Щоб візуально збільшити очі, віям потрібно надати правильний вигин. Використовуй туш Mega Volume Miss Manga, яка ідеально підкручує вії, а також робить їх мегаоб'ємними.

Помада

Фінальний штрих - акцент на губи. Якщо макіяжем очей можна знехтувати, то макіяжем губ - ніколи. Губи насиченого відтінку роблять образ цілісним і завершеним. Використовуй новинку - лакову помаду Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris. Завдяки цінним оліям у своєму складі вона дарує губам неповторний колір, глянцевий блиск і одночасно доглядає за ними.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.