Поради та підказки повернутися до всіх статей

Ранкові Beauty-звички, яких потрібно позбутися

Ранкові Beauty-звички, яких потрібно позбутися

1. Натискати "відкласти" на будильнику. Варто зізнатися, що практично всі роблять це. Тобі здається, що ще кілька хвилин сну зроблять тебе більш свіжою і відпочилою. Але, насправді ти тільки втомлюєшся: напівдрімота в очікуванні чергового дзвінка забирає сили, а не навпаки. А це означає, що ти будеш менш енергійна і продуктивна протягом дня. Заводь будильник на час, у який тобі насправді потрібно вставати.

2. Не зволожувати шкіру. Якщо ти не зволожила шкіру зранку, то протягом дня можеш відчути сухість, стягнутість і дискомфорт. Не хочеш окремо використовувати зволожуючий крем? Тобі на допомогу прийдуть комбіновані засоби. СС-крем від L'Oréal Paris усуває почервоніння або тьмяний колір обличчя, а ВВ-крем коригує тон і приховує недосконалості. Крім цього, обидва засоби забезпечують 24 години зволоження.

3. Пропускати сніданок. Сніданок запускає обмінні процеси в організмі. Якщо велику частину свого денного раціону ти з'їси в другій половині дня, то енергія від їжі не витрачається, а відкладеться "про запас". Навіть йогурт або мюслі з молоком на сніданок краще, ніж нічого.

4. Фарбуватися при поганому освітленні. Ідеальний варіант - це фарбуватися при денному освітленні. Якщо ти фарбуєшся у ванній при світлі тьмяної лампочки, то будь готова до того, що на вулиці твій макіяж буде виглядати по-іншому: занадто яскраві рум'яна, чітка межа тонального крему...

5. Збиратися похапцем. Складно заперечувати той факт, що ти відчуваєш себе чудово, коли виглядаєш чудово. Замість того, щоб повністю присвятити себе справам, ти будеш думати про те, чи помітить хтось ті недоліки, які ти не встигла приховати зранку. Краще встати на 15 хвилин раніше, щоб весь день відчувати впевненість у собі.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.