Поради та підказки повернутися до всіх статей

Умиваємося правильно: 5 помилок, яких потрібно уникнути

Умиваємося правильно: 5 помилок, яких потрібно уникнути

1. Правильний вибір. Залежно від типу шкіри, ти повинна вибрати засіб, який ідеально тобі підходить. М'який крем-гель Абсолютна ніжність від L'Oréal Paris розроблений для сухої і чутливої шкіри. Він не містить мила, при цьому ефективно видаляє забруднення і очищає пори. Гель Нескінченна Свіжість від L'Oréal Paris підійде власницям нормальної та комбінованої шкіри.

2. Чисті руки. Не варто очищати шкіру обличчя і руки одночасно. Перед умиванням вимий руки з милом - це обов'язково.

3. Середня температура. Щоб ефект від умивання був максимально позитивним, вода повинна бути тепла - ні в якому разі не гаряча, але і не дуже холодна. Гаряча вода розширює судини на обличчі, що може призвести до неприємного почервоніння. Крім того, під дією гарячої води знижується тонус шкіри і вона швидше втрачає свою еластичність. Оптимальна температура для вмивання - це кімнатна. Після цього обличчя потрібно промокнути чистим рушником або серветкою і нанести крем, який підходить за типом шкіри.

4. Змивай ретельно. Ти повинна переконатися, що повністю змила засіб з обличчя. Якщо вмиватися "на швидку руку", це може призвести до сухості шкіри.

5. Двічі на день, без винятків. Зранку необхідно вмиватися, щоб змити бруд і бактерії, які накопичилися на обличчі за ніч, а ввечері - щоб змити косметику.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.