Поради та підказки повернутися до всіх статей

Туш об’єм мільйона вій Фелайн - «погляд кішки»

Туш об’єм мільйона вій Фелайн - «погляд кішки»

Макіяж очей - одна з важливих деталей бездоганного образу. Особливо у нинішньому сезоні, коли одним з б'юті-трендів став мейкап «погляд кішки» з широкою підводкою та гарно підкрученими віями. Цього року такий сексуальний макіяж приміряли на себе голлівудські зірки. Повторити тренд можна самостійно, ознайомившись з відео уроком від офіційного візажиста L'Oréal Paris Ірини Старкової. Чорні стрілки у дуеті з ефектно підкрученими віями зроблять ваш мейкап по-справжньому яскравим та драматичним.

 

Створіть дикий образ кішки з тушшю Об’єм Мільйона Вій Фелайн! Вона стане завершальним штрихом у вашому макіяжі, подарувавши віям неймовірний об'єм. Туш представлена ​​у красивому смарагдово-золотистому футлярі. Формула з цінними оліями дарує розкішний догляд за віями. Головна особливість туші - вигнута силіконова щіточка, яка надає віям спокусливий та граціозний вигин. Безліч дрібних щітинок різного розміру бездоганно профарбовують й розділяють навіть невидимі вії, даруючи надзвичайний об’єм без утворення грудочок.

 

Туш Об’єм Мільйона Вій Фелайн: рішення 4 завдань

  1. Підкручення. Створює красивий вигин, який тримається протягом усього дня.

  2. Об’єм. Туш добре профарбовує кожну вію від кореня до кінчика, завдяки чому досягається ефект густих об'ємних вій.

  3. Розділення. Щіточка з маленькими щітинками дбайливо розділяє вії, виключаючи їх склеювання.

  4. Стійкість. Туш не обсипається і не тече.

 

Продемонструйте таємничий бік вашого характеру - приміряйте на себе спокусливий образ! А туш Об’єм Мільйона Вій Фелайн від L'Oréal Paris допоможе вам створити ефект сексуального, хижого погляду кішки.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.