Поради та підказки повернутися до всіх статей

Три секрети бездоганного макіяжу Б’янки Балті

Три секрети бездоганного макіяжу Б’янки Балті

Б’янка Балті, посланниця краси L'Oréal Paris, завжди готова приміряти нові beauty-тренди. І це не дивно: її життя присвячене красі, і ми вирішили з'ясувати, у чому основні секрети бездоганного макіяжу знаменитої моделі.

Рум'яна. Щоб завжди виглядати свіжо, Б’янка використовує рум'яна зі світловідбиваючими частинками, які надають шкірі сяючий рум'янець. Бери з неї приклад, вибирай один з чотирьох відтінків рум'ян Alliance Perfect від L'Oréal Paris, щоб підкреслити вилиці і повернути сяйво стомленій шкірі.

Туш з ефектом об'єму. Складно посперечатися з тим, що у Б’янки Балті дивовижні очі. Вона підкреслює їх форму і ніжний блакитний колір чорною тушшю з ефектом об'єму, як Volume Million Lashes від L'Oréal Paris.

Ідеальна помада. Коли у тебе такі губи, як у Б’янки, їх необхідно підкреслювати шикарними відтінками помад. Червоний, винний або ніжно-рожевий - модель використовує різні відтінки з колекції Color Riche від L'Oréal Paris для ідеального макіяжу губ. Щоб помада трималася довше, спочатку використовуй контурний олівець в тон губ або в тон помади. Підкресли контур, а також зафарбуй ним всю поверхню губ, а після цього нанеси помаду. Промокни губи серветкою і нанеси другий шар помади.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.