Поради та підказки повернутися до всіх статей

Три простих способи освіжити щоденний макіяж

Три простих способи освіжити щоденний макіяж

День у день ти користуєшся одними і тими ж тінями і помадами? Додай трохи свіжості в свій повсякденний макіяж за допомогою нехитрих, але водночас ефектних прийомів.

Ти вибираєш між бежевим і кремовим відтінком тіней?

Рішення. Додай відтінки, які освіжать макіяж і не зроблять його зухвалим. Нанеси трохи золотистого з палетки N3 Color Riche Quadro від L'Oréal Paris на внутрішній куточок ока, на центр повіки і на нижню повіку вздовж росту вій. За допомогою цього відтінку можна освіжити і класичний вечірній макіяж smoky eyes, додавши трохи блиску на центр повіки.

Ти уникаєш лайнерів, бо не можеш намалювати рівну лінію?

Рішення: не варто забувати про те, що олівець для очей можна розтушувати, і це буде виглядати не гірше, ніж рівна стрілка, а часу займає набагато менше. Для брюнеток ідеально підійде чорний олівець Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris, для блондинок - коричневий. Намалюй стрілку на верхніх повіках, якомога ближче до лінії росту вій, але не варто намагатися, щоб вона була бездоганною. Після цього розтушуй її за допомогою ватної палички або невеликої щіточки.

Ти використовуєш косметику нейтральних тонів на автопілоті?

Рішення: якщо ти постійно використовуєш нейтральні відтінки в макіяжі губ і очей, твоє обличчя може виглядати дуже блідим і невиразним. Виправити ситуацію допоможе лише один яскравий колір. Наприклад, використовуй ефектну лакову помаду для губ Екстраордінер від L'Oréal Paris, яка зможе освіжити будь-який макіяж, а завдяки точному та зручному аплікатору наносити її так само легко, як і улюблений бальзам для губ.

Статті по темі

 

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.