Поради та підказки повернутися до всіх статей

Три простих секрети сильного та здорового волосся

Три простих секрети сильного та здорового волосся

1. Зменш температуру. Ти вже знаєш, що гарячі інструменти для укладання провокують розсічення кінчиків і ламкість. Тому зроби добру справу для своїх локонів і зменш температуру праски, щипців для завивки і фена. Якщо ти вже зіткнулася з проблемою посічених кінців, то лінія Elseve Повне Відновлення Посічених Кінчиків від L'Oréal Paris вирішить твою проблему. Унікальна формула, збагачена концентратами активних елементів LAK 1000 (концентрованою молочною кислотою) і керамідами, відновить внутрішню структуру волосини і запечатає посічені кінчики зовні.

2. Дай волоссю самостійно висохнути. Знявши рушник з голови, не берись одразу ж за фен. Нехай волосся максимально висохне саме, а тільки потім берися за укладку. Таким чином ти мінімізуєш шкоду, яку завдає волоссю фен, але при цьому не залишишся без стильної укладки. Зміцнити волосся допоможе лінія Elseve Сила Аргініну від L'Oréal Paris. Аргінін - амінокислота, яка є важливою складовою структури волокна волосини. Він покращує мікроциркуляцію в фолікулах і сприяє зміцненню й живенню волосяних цибулин.

3. Спи на подушці у шовковій наволочці. На перший погляд, звучить дуже вишукано, але стандартна бавовняна наволочка дійсно може робити волосся більш сухим і ламким. Завдяки гладкій шовковій тканині волосся не буде сплутуватися, мінімізується тертя, а це продовжить життя твоїй укладці.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.