Поради та підказки повернутися до всіх статей

Тренди макіяжу брів

Тренди макіяжу брів

Акцент у макіяжі на брови - один із найяскравіших б'юті-трендів останніх двох років. У нинішньому сезоні брови стали ще більш густими й широкими, залишивши далеко позаду голлівудський вигин з тонким гострим кінчиком.

 

Основні тренди макіяжу брів

Форма

Один із головних акцентів у макіяжі брів - створення ефекту недоглянутості, розтріпаності. Рівні широкі брови без зайвої корекції ідеально вписуються у природній образ і підходять для створення макіяжу у стилі "нюд". Брови повинні бути не просто густими, а широкими від основи до краю.

Щоб досягти ефекту натуральності, скористайтеся тушшю для брів Броу Артист Плампер. З її допомогою можна надати бровам інтенсивний колір, прочесати волоски перехресним методом та зафіксувати потрібну форму. Такий варіант укладки брів додасть легку нотку недбалості й зробить образ більш жіночним.

 

Колір

Сьогодні макіяж брів актуальний як ніколи. У той же час великої популярності набирають контрастні брови. Найсміливішим модницям радимо "приміряти" на себе сучасний тренд - вибілені брови.

Але на цьому б'юті-тренди макіяжу брів не закінчуються. У нинішньому сезоні знамениті на весь світ світловолосі діви пофарбували свої брови у контрастний чорний колір. Натхненням послугували образи актрис, моделей і співачок минулих років. На сьогоднішній день "дрімучі" темні брови - канон сучасної краси.

 

Якщо ви - щаслива власниця світлого волосся, і хочете зіграти на контрастності брів, підберіть правильний відтінок олівця. Варто відмовитися від чорного кольору на користь темно-коричневого або сіро-коричневого. Гарним помічником у створенні макіяжу брів стане олівець Броу Артіст Дизайнер. Але пам'ятайте, що темні брови можуть зробити погляд візуально більш важким, тому будьте дуже обережними під час виконання макіяжу очей. А навчитися правильно робити макіяж брів вам допоможе відео урок від L'Oréal Paris.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.