Тренд: скульптування вій

Тренд: скульптування вій

Скульптування у макіяжі - вже давно відомий метод створення рельєфних контурів обличчя за допомогою декоративної косметики. Хайлайтери, пудри та бронзери дають змогу професійно грати світлом і тінню.

А як щодо скульптування вій? Бренд L'Oréal Paris вирішив піти далі, ніж моделювання овалу обличчя, й створив не просто туш, а справжній "скульптор" для вій. Він дарує віям витончений вигин, робить їх максимально густими й довгими для глибокого виразного погляду.

 

Від корекції обличчя до скульптування вій

Скульптування (контурінг, моделювання) - це візуальна корекція рельєфу і рис обличчя. Висвітлюючи та затемнюючи певні ділянки, можна зробити ніс тоншим, вилиці більш гострими, надати обличчю ідеальну овальну форму. Така методика виникла ще на зорі кінематографу. Гримери використовували її, щоб обличчя акторів чорно-білого кіно не виглядали плоскими на екрані. З плином часу контурінг постійно вдосконалювався, з'являлися нові техніки. І сьогодні, коли він знову у тренді, немає нічого кращого, ніж скульптування вій. Натуральні, довгі, об'ємні вії здатні стати головним акцентом у вашому мейкапі.

 

Туш Накладні Вії Крила Метелика Скульпт

Ідеальна до кінчиків вій! Так можна сміливо сказати про дівчину, яка віддала перевагу скульптуванню вій. Нова туш від L'Oréal Paris створена для тих, хто прагне до досконалості в усьому.

Особливість туші - унікальна за формою щіточка. Вона бездоганно профарбовує вії, робить їх візуально більш густими та створює ефект підведеного контура ока. Щетинки досягають самої основи вії, заповнюючи міжвійовий простір. Щіточка "витягує" вії у зовнішніх куточках очей, даруючи "ефект метелика". Вії стають більш об'ємними по всій довжині, вони чудово підкручені у куточках. Погляд набуває нескінченної глибини й виразності.

Статті по темі:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.