Поради та підказки повернутися до всіх статей

Топ-10 секретів здорової і красивої шкіри

Топ-10 секретів здорової і красивої шкіри

1. Основи основ

Є інгредієнти, які довели свою ефективність. Наприклад, гліколева або саліцилова кислота. Пам'ятай про це, коли будеш вибирати косметику для проблемної шкіри. Не чекай швидкого результату: треба почекати як мінімум 6 тижнів. Якщо після цього часу ти не помітила позитивних змін, то продукт тобі не підходить.

2. Чистота

Макіяж може приховати акне, але він також може спровокувати їх появу, якщо не вмиватися ввечері. Очищати шкіру потрібно зранку і після спортзалу. Зверни увагу, що до складу засобів по догляду Абсолютна ніжність від L'Oréal Paris входить саліцилова кислота, яка відома своєю антибактеріальною дією.

3. Не видавлюй

 Буває дуже складно втриматися, але прищики не можна видавлювати в жодному разі. Видавлювання може спровокувати запалення, шрами і ще більше висипання. Пам'ятай про це і тримай руки подалі від обличчя. Але якщо ти видавила, то обов'язково продезінфікуй, інакше незабаром на цьому місці може з'явитися кілька нових прищиків.

4. Макіяж по-чистому

У тебе немає звички регулярно мити щіточки для макіяжу? Потрібно, щоб вона з'явилася. На щіточках накопичуються бактерії, які можуть стати причиною виникнення акне.

5. Спершу діло

Вчасно розпочате лікування зменшить життя прищика на один-два дні. Але найкраще зовсім запобігти формуванню прищів, а це означає, що доглядати за проблемною шкірою потрібно дуже ретельно, навіть якщо на ній немає прищів.

6. Не перестарайся

Надмірне використання продуктів для проблемної шкіри може призвести до сухості або навіть до хімічних опіків. Читай інструкції із застосування, використовуй рекомендовані дози засобів: у два рази більше не означає в два рази швидше.

7. Заспокойся

Простіше сказати, ніж зробити, ми це знаємо. Але гормони стресу провокують вироблення шкірного жиру, який забиває пори і провокує появу акне. Намагайся частіше розслаблятися, і твоя шкіра скаже тобі "Дякую!".

8. Захищай шкіру

Косметика для проблемної шкіри робить її більш чутливою до сонця, тому захист з SPF 30 і вище - обов'язковий. Звертай увагу на некомедогенні засоби, які не забивають пори.

9. Комплексний підхід

У 90 відсотках випадків прищик - це лише наслідок проблем усередині організму. Тому, якщо на шкірі виникли запалення, насамперед треба зрозуміти, що не так зі здоров'ям у цілому.

10. Дієта

Хочеш змінити стан шкіри - зміни дієту. Молочні продукти, кофеїн, арахіс, цукор, соя та інші продукти можуть стати причиною появи акне. Користь твоїй шкірі принесуть риба, овочі і багатий антиоксидантами зелений чай.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.