Поради та підказки повернутися до всіх статей

Топ-10 секретів бездоганного макіяжу губ

Топ-10 секретів бездоганного макіяжу губ

1. Доглядай за губами так само дбайливо і ретельно, як і за обличчям. Знімай макіяж, зволожуй, роби скраб – виконуй усе це регулярно.

2. Головне - своєчасно. Якщо перед вечіркою ти плануєш зустрітися з подругами за легкою вечерею і напоями, не варто наносити яскраву помаду заздалегідь, щоб не турбуватися про макіяж губ. Нафарбуй губи безпосередньо перед вечіркою, щоб макіяж виглядав максимально ефектно.

3. Якщо ти полюбляєш робити акцент на губи, то макіяж очей повинен бути мінімалістичним.

4. Вибери ідеальний колір. На жаль, не всі кольори підходять нам ідеально. Варто докласти трохи зусиль, щоб вибрати відповідну помаду - різним тонам шкіри личать різні відтінки. Не поспішай і вибирай ретельно: хороша помада - запорука ідеального образу і впевненості в собі.

5. Використовуй праймер. Зробити помаду більш стійкою, а колір - більш насиченим дуже просто. Нанеси тональний крем не тільки на обличчя, але і на губи. Також прекрасно підійде коректор.

6. Олівець для губ може бути як твоїм другом, так і ворогом. Після того, як ти нанесла тональний крем на губи, можна трохи відкоригувати їх форму. Золоте правило, яке не можна порушувати, - збільшувати або зменшувати форму губ не можна більш, ніж на два міліметри. Олівець повинен ідеально відповідати або тону губ, або тону твоєї помади.

7. Золота середина: щоб максимально точно повторити контур губ і не зробити помилок, починай наносити помаду від центру, рухаючись до куточків губ.

8. Вигин на середині верхньої губи називається стрілою Купідона. Це місце, яке варто трохи висвітлити, щоб зробити губи візуально повнішими. Висвітли також і центр контуру нижньої губи, нанісши туди коректор.

9. Перед сном обов'язково зніми макіяж з губ і нанеси зволожуючий бальзам.

10. Хоча б один раз на тиждень давай губам відпочинок від макіяжу, щоб ти сміливо могла насолодитися чашечкою кави, не залишаючи слідів помади на чашці.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.