Поради та підказки повернутися до всіх статей

Тональний крем Альянс Перфект - як обрати свій відтінок

Тональний крем Альянс Перфект - як обрати свій відтінок

Тональний крем - декоративна косметика, без якої не уявляє свого життя жодна дівчина. З його допомогою можна приховати дрібні недоліки й за лічені хвилини надати обличчю свіжий сяючий вигляд.

 

Тональний крем Альянс Перфект від Лореаль має унікальну здатність повністю зливатися з кольором шкіри, створюючи ідеальний тон. Чудовий результат досягається завдяки особливим пігментам, які ідеально адаптуються до відтінку й текстури шкіри. Ніжна формула крему дарує досконале покриття без ліній переходу та "ефекту маски". До складу Alliance Perfect також входять ефірні масла й вітаміни В5 і Е, покликані забезпечити легкість нанесення засобу, зволожити шкіру та зробити макіяж стійким.

 

Як обрати правильний відтінок тонального крему Альянс Перфект

Alliance Perfect представлений у 8 відтінках, кожен з яких має своє маркування. Латинська літера позначає підтон крему: D - теплі, золотисті тони з переважанням жовтого пігменту; N - природні, нейтральні; R - холодні з легкою рожевинкою. Поряд з буквою стоїть цифра (1, 2, 3 або 4), яка дає уявлення про насиченість відтінку. Чим менша цифра, тим світліший тон.

 

Обирати свій відтінок тонального крему необхідно виключно при денному світлі. Якісні характеристики засобу оцінюються шляхом нанесення невеликої кількості на тильний бік долоні або на зап'ястя. Щоб крем проявив усі свої властивості, потрібно його ретельно розтерти й зачекати близько 2-5 хвилин, доки він всотається. Ідеальний варіант - відтінок, який повністю зливається з кольором шкіри. Тому, якщо тонального крему не видно на руці, - сміливо його купуйте.

 

Важливе правило: завжди обирайте крем, який має ідентичний тон з вашою шкірою обличчя або на один відтінок світліше. Найбільші труднощі з вибором тонального крему виникають у власниць дуже світлої шкіри. Alliance Perfect допомагає вирішити цю проблему, уникнувши зайвої жовтизни й "ефекту маски" завдяки своїй ультралегкій текстурі. Найкращим варіантом для красунь з фарфоровою шкірою стане тон 1N.

 

Обирайте свій ідеальний відтінок тонального крему Альянс Перфект - і кожного дня створюйте бездоганний макіяж!

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.