Поради та підказки повернутися до всіх статей

Стрілки для очей: як правильно підібрати під форму очей

Стрілки для очей: як правильно підібрати під форму очей

Стрілки для очей - один із головних б'юті-трендів у нинішньому сезоні. Гострі широкі ретро-стрілки, сріблясті, тоненькі підняті, стрілки вище лінії рухомої повіки - розмаїття ідей настільки велике, що у вас не виникне проблем з правильним вибором стрілок для своєї форми очей.

 

Стрілка на нижній повіці

Така стрілка трохи зменшує очі, але одночасно додає погляду неймовірної виразності. Не варто забувати й про стильні кольорові широкі стрілки.

 

Подвійні стрілки

Подвійні стрілки - чудовий спосіб зробити старі-добрі смокі-айс більш сучасними, а образ - модним й оригінальним. Такі стрілки також використовуються у техніці "погляд кішки". Вони піднімаються біля зовнішнього куточка повіки й спрямовуються до скронь. Виконати макіяж "Погляд кішки" вам допоможе відео урок від L'Oréal Paris.

 

Для створення стрілок краще за все використовувати м'який олівець. Наприклад, олівець для повік Колор Ріш. Він добре ковзає по шкірі, легко розтушовується і надає глибокий насичений колір. Якщо ж ви хочете отримати дуже чітку тонку лінію, вибирайте підводку Супер Лайнер Суперстар. Вона дозволяє намалювати трендову широку лінію з загостреним кінчиком.

 

Як підібрати стрілки до форми очей

Стрілки - не лише модний прийом у макіяжі. Це ще й відмінний метод скоригувати форму очей. Підберіть свої ідеальні стрілки, щоб візуально збільшити або "розсунути" очі.

 

 Як правильно підібрати стрілки для очей:

  • Очам мигдалеподібної форми пасують будь-які види стрілок.

  • Для маленьких очей потрібно малювати стрілку від внутрішнього куточка або від середини повіки і заводити лінію за зовнішній куточок, розширюючи її укінці. Дивіться відео урок, в якому офіційний візажист L'Oréal Paris Ірина Старкова розповість, як створити макіяж для маленьких очей.

  • Якщо у вас східний розріз очей, обирайте тонкі стрілки з піднесеним кінчиком, які лише трохи виходять за зовнішній куточок повік.

  • Тонка стрілка ідеально підходить для тих, у кого важкі повіки або кутики очей опущені. Дивіться наш відео урок про правильне виконання мейкапу для очей з навислими повіками.

  • Візуально витягнути занадто круглі очі допомагає стрілка по всій довжині повіки, яка виходить за її межі біля зовнішнього куточка.

  • Для широко розставлених очей радимо малювати інтенсивну лінію від внутрішнього до зовнішнього куточка повіки.

  • Для близько посаджених очей слід обрати тонку стрілку, яка починається з середини повіки й трохи розширюється до її зовнішнього куточка. За бажанням можна зробити таку ж стрілку на нижній повіці.

 

Правильно малювати тонкі, широкі й трендові стрілки для очей вам допоможе відео урок Секрети макіяжу: Три види стрілок.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.