Поради та підказки повернутися до всіх статей

Стійкий колір: як продовжити життя помаді

Стійкий колір: як продовжити життя помаді

1. Підготуй губи

Губи до макіяжу потрібно готувати заздалегідь. Щоб яскрава помада лягала рівно, два рази на тиждень використовуй скраб для губ, а щодня перед сном нанось зволожуючий бальзам. Безпосередньо перед макіяжем нанеси трохи коректора Alliance Perfect від L'Oréal Paris по верхньому контуру губ і розтушуй його. Такий прийом зробить губи візуально більш об'ємними і дозволить помаді триматися довше.

2. Олівець для губ

Використовуй олівець в тон губ або в тон помади. З його допомогою ти можеш злегка відкоригувати форму губ, а також створити стійку базу для помади, повністю зафарбувавши олівцем губи.

3. Багатошаровість

Щоб помада трималася довше, нанеси улюблений відтінок помади Color Riche від L'Oréal Paris за допомогою невеликої плоскої щіточки. Після цього промокни губи серветкою і нанеси другий шар помади. Якщо ти хочеш, щоб твоя помада була матовою, злегка припудри губи.

4. Ставка на стійкість

Особливо коли справа стосується яскравих помад, вибирай стійкі формули. До складу помад Color Riche від L'Oréal Paris входять спеціальні полімерні складові, які забезпечують високу стійкість: помада не розтікається і зберігає розкішний колір упродовж усього дня.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.