Поради та підказки повернутися до всіх статей

Скульптурний макіяж очей - інновація від L'Oréal Paris

Скульптурний макіяж очей - інновація від L'Oréal Paris

 

Очі - величезне "поле" для професійної діяльності візажиста. Наскільки макіяж буде успішним - у першу чергу, залежить від вашої здатності правильно вибирати й користуватися тінями та тушшю. Зробити погляд максимально відкритим й виразним допомагає скульптурний макіяж очей.

 

Створюємо гарний погляд!

Одним з яскравих трендів б'юті-сфери є скульптування. Його новий напрямок - скульптурний макіяж очей. Не має значення, маленькі, круглі, широко розставлені або глибоко посаджені у вас очі. За допомогою скульптування можна наблизити форму очей до класичних пропорцій та досягти ефекту яскравого й максимально розкритого погляду.

 

Кому варто робити скульптурний макіяж очей:

●Тим, хто не визнає накладні вії, та віддає перевагу природній красі.

●Власницям так званих "навислих повік". Виправити негативний ефект можна за допомогою моделювання форми очей.

●Тим, у кого дуже світлі, короткі або прямі вії.

●Усім, хто прагне зробити погляд більш ефектним та чуттєвим.

 

Скульптурний макіяж очей - справа тонка, що вимагає від вас точності. Це на кшталт створення краси через ілюзію. Всі ваші кроки повинні бути спрямованими на зміну сприйняття очей оточуючими.

 

Існує кілька видів скульптурного мейкапу:

●Денний. Максимально природний - можна використовувати лише туш для скульптування. Наприклад, Накладні Вії Крила Метелика Скульпт.

●Вечірній. Більш насичений - виконується із застосуванням туші, чорної підводки та насичених тіней. Наприклад, Підводки для повік Суперлайнер Перфект Слім та Тіней Колор Ріш Квадро.

●Коригуючий. Спрямований на виправлення недоліків та наближення рис обличчя до ідеалу за допомогою декоративної косметики.

 

І пам'ятайте: при акценті на очі, ваші губи повинні залишатися максимально природними. Вибирайте легкі блиски ньюдових відтінків. Наприклад, блиск Глем Шайн від L'Oréal Paris.

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.