Поради та підказки повернутися до всіх статей

Секрети зволоження для жирної шкіри

Секрети зволоження для жирної шкіри

Тип шкіри залежить від багатьох чинників - спадковість, вплив зовнішніх факторів, інтенсивність роботи сальних залоз. Жирний блиск, схильність до появи недоліків – усе це ознаки жирної шкіри. Комбінований тип шкіри відрізняється жирним блиском і розширеними порами в Т-зоні. Правильно підібраний догляд допоможе впоратися з усіма проблемами і дозволить шкірі завжди бути здоровою і сяючою.

Навіть жирна шкіра потребує зволоження

Багато власниць жирної або комбінованої шкіри вважають, що не потребують зволоження. Але правда в тому, що жирний блиск на обличчі не є показником того, що шкіра досить зволожена. Шкіра може бути і жирною, і зневодненою одночасно. У теплу пору року через активне сонце шкіра швидше втрачає вологу, сальні залози починають працювати ще інтенсивніше - виникає сприятливе середовище для виникнення акне. Щоб уникнути цих та інших проблем, відповідний зволожуючий засіб просто необхідний.

Зволоження без олій

Крем може не підійти, якщо на ньому не буде позначки "для жирної" або "для комбінованої шкіри". Засіб має бути без олій у складі і не закупорювати пори. Крем Тріо Актив Ультразволоження для нормальної та комбінованої шкіри забезпечить оптимальне зволоження і додасть відчуття свіжості протягом дня.

Матуємо

При виборі косметики звертай увагу на продукти з матуючим ефектом. Тональний крем Infaillible від L'Oréal Paris забезпечує ультрастійке покриття і зволоження, а пудра з цієї ж серії бореться з жирним блиском і захищає шкіру від негативного впливу ультрафіолету.

Чого не можна робити власникам жирної та комбінованої шкіри:

• Їсти солодкі і жирні продукти. Вони збільшують синтез шкірного жиру і тільки погіршують стан шкіри.

• Засмагати на відкритому сонці, вмиватися гарячою водою: високі температури стимулюють вироблення шкірного сала.

• Користуватися скрабами, якщо на шкірі є висипання.

• Користуватися тоніком і лосьйонами зі спиртом. Вони травмують і висушують шкіру, провокуючи інтенсивну роботу сальних залоз.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.