Поради та підказки повернутися до всіх статей

Секрети стрілок для різних форм очей

Секрети стрілок для різних форм очей

Макіяж очей є ключовим для яскравого образу, а красиві стрілки можуть урізноманітнити його і додати погляду глибини. Безліч варіантів форми стрілок і різноманітність лайнерів зроблять процес нанесення макіяжу справжніми веселощами! Щоб точно бути впевненою в тому, що ти підкреслиш усі свої переваги, спробуй підібрати вид стрілок під форму очей. Невеликі поради допоможуть тобі стати справжнім професіоналом і завжди виглядати надзвичайно.

Широко розставлені очі

Якщо відстань між очима у тебе більше, ніж довжина ока, то мова йде саме про твою форму. Головним завданням у макіяжі буде візуально зменшити відстань між очима. Для початку промалюй стрілку чорним олівцем для очей якомога ближче до лінії росту вій і починай у внутрішньому куточку ока. Використовуй для цього олівець Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris відтінку 101. Потім, щоб правильно визначити напрямок хвостика стрілки, приклади звичайну пластикову картку до зовнішнього куточка ока і кінчика брови. Намалюй лінію довжиною 1-3 мм уздовж картки - це і буде акуратний хвостик нашої стрілки. Щоб закріпити її, використовуй Супер Лайнер Від Кутюр від L'Oréal Paris.

Близько посаджені очі

У випадку, коли у тебе відстань між очима менша, ніж довжина ока, діяти треба інакше. Малюй стрілку, починаючи з середини ока, виходячи за зовнішній куточок. Якщо ти також підведеш і нижню повіку, то це допоможе візуально розширити відстань між очима. За допомогою тіней спробуй висвітлити внутрішній куточок, а на центр повіки нанести середній відтінок, наприклад з палетки N3 тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. І не забудь фарбувати вії тушшю, це візуально розкриє погляд.

Глибоко посаджені очі

Якщо твоєю особливістю є глибоко посаджені очі і нависаюча верхня повіка, то з цим легко впоратися за допомогою грамотно промальовані стрілки. Головним для такого макіяжу буде використовувати тіні: нанеси середній тон на всю рухому повіку і висвітли зону під бровою. Стрілку при такій формі очей необхідно малювати тонкою, якомога ближче до лінії росту вій. Це зробить твій погляд більш глибоким, а вії здаватимуться густішими. Виправити похибки в макіяжі тобі допоможе ватна паличка і міцелярна вода Абсолютна Ніжність від L'Oréal Paris.

Мигдалеподібні очі

Якщо у тебе продовгувата форма очей поєднується з вираженим переходом від внутрішнього куточка ока до зовнішнього, то чорна стрілка допоможе тобі візуально вирівняти форму. За допомогою лайнера проведи лінію від внутрішнього куточка ока по лінії росту вій, при цьому постійно розширюючи її. Потім злегка підніми хвостик стрілки. І не забудь про туш! Тобі підійде туш Накладні Вії Крила Метелика від L'Oréal Paris: її асиметрична щіточка максимально подовжує і підкручує вії на зовнішніх куточках очей.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.