Поради та підказки повернутися до всіх статей

Секрети макіжу: як досягти бездоганного тону обличчя

Секрети макіжу: як досягти бездоганного тону обличчя

Колір обличчя завжди видасть дівчину, якщо вона мало спить, погано харчується або недостатньо доглядає за шкірою. Макіяж покликаний заховати всі недоліки і надати обличчю здорового і свіжого вигляду. При цьому далеко не кожна дівчина правильно наносить тональні засоби. Для того, щоб досягти бездоганного тону обличчя, скористайся гарними порадами та готуйся помічати на собі зачаровані погляди оточуючих!

Регулярно доглядай за шкірою

Один з найважливіших етапів для бездоганного кольору обличчя - це правильний догляд. Регулярне використання скрабу, тоніка і зволожуючого крему дозволить тобі добитися того, що обличчя навіть без тонального крему буде виглядати добре. Невеликий секрет: нанось зволожуючий крем, який підходить твоєму типу шкіри, безпосередньо перед нанесенням тональних засобів. Тоді макіяж ляже рівніше.

Правильно підбери тональний крем

Звичайно, твій тональний крем повинен бути відповідного відтінку. Не використовуй засіб на кілька відтінків темніше - "засмагнути" з тональним кремом не вийде, обличчя буде виглядати неприродно і відрізнятиметься за кольором від шиї та рук. Звернись до консультанта в магазині, який допоможе тобі з вибором потрібного відтінку, і спробуй тональний крем Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Його спеціальні пігменти забезпечують адаптацію крему під колір і текстуру шкіри.

Вибери метод нанесення тонального крему

Є кілька способів нанесення тонального крему - руками, спонжем або пензлем. Вибирай, що зручно саме для тебе. Щоб основа виглядала природно, не бійся після нанесення вирівняти тон кінчиками пальців. Якщо ти користуєшся пензлем, то веди його від центру до периферії, тоді тон ляже рівно і не буде ефекту маски. Зверни увагу на перехід кольору від підборіддя до шиї - шия не повинна контрастувати з обличчям.

Скористайся коректором

Недоліки шкіри тобі допоможе усунути коректор. Він здатний не тільки замаскувати прищик, який раптово виник, але й позбавити тебе від припухлостей і темних кіл під очима. А засіб з лінійки Alliance Perfect від L'Oréal Paris ще й додасть шкірі здорового сяйва.

Відсутність жирного блиску

Щоб зберегти ефект від тонального крему на весь день і позбавити шкіру від жирного блиску, нанеси на обличчя легку пудру, попередньо струсивши з щіточки надлишки.

Здоровий рум'янець

Надати шкірі здоровий рум'янець тобі допоможе декоративна косметика. А саме - рум'яна, які стануть завершальним штрихом для твого бездоганного кольору обличчя.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.