Поради та підказки повернутися до всіх статей

Рум’яна: все, що ти повинна про них знати

Рум’яна: все, що ти повинна про них знати

Для одних рум'яна - невід'ємна частина макіяжу, а для інших - незвідана область. Як вибрати колір, куди і як їх наносити? Ми вирішили відповісти на найважливіші питання про цей засіб декоративної косметики.

1. Як вибрати колір?

Рум'яна мають не розфарбувати обличчя, а відтворити внутрішнє сяйво твоєї шкіри, тому важливо вибрати правильний відтінок. Дівчатам зі світлою шкірою підійдуть натуральні світло-рожеві відтінки, з середнім тоном шкіри - абрикосові та бежево-рожеві відтінки, а зі смаглявим - сливові відтінки.

2. Чи є відтінок рум'ян, який підходить усім?

Ніжні персикові рум'яна підходять практично будь-якому відтінку шкіри. Персикові тони відтворюють природний здоровий рум'янець.

3. Куди наносити рум'яна?

Те місце, де повинен з'являтися рум'янець, називається "яблучка щік". Для того, щоб безпомилково визначити, де вони знаходяться, посміхнися: "яблучка" - це найбільш округлена частина щік. Нанеси рум'яна великим пензлем, м'яко розтушовуючи до скронь.

4. Як домогтися найбільш натурального ефекту?

Щоб збалансувати колір обличчя, нанеси рум'яна не тільки на "яблучка щік", але й трохи на лоб і підборіддя.

5. Чи є форми обличчя, яким протипоказані рум'яна?

За допомогою рум'ян можна надати не тільки здорового сяйва шкірі, але й трохи скоректувати форму обличчя. Тому рум'яна личать усім, тільки потрібно навчиться правильно їх наносити, наприклад, дівчатам з круглим обличчям їх потрібно обов'язково розтушувати до скронь і вгору.

6. Як підготувати шкіру до нанесення рум'ян?

Щоб рум'яна лягали рівно і розтушовувалися, шкіра повинна бути зволоженою і гладкою. Тому двічі на тиждень відлущуй відмерлі клітини за допомогою скрабу, а за 15 хвилин до макіяжу нанось на шкіру зволожуючий або легкий поживний крем.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.