Поради та підказки повернутися до всіх статей

Revitalift: догляд за зрілою шкірою

Revitalift: догляд за зрілою шкірою

Власниці зрілої шкіри - це жінки після 40 років. У цей період шкіра обличчя стає зазвичай більш сухою, на ній з'являються дрібні і глибокі зморшки, складки, а звичайний догляд втрачає свою ефективність. Більше того, якщо в ранньому віці ти часто проводила час на сонці, користувалася неякісної косметикою і відмовлялася від кремів із сонцезахисним фактором, то це може бути особливо помітно після 40 років.

Однак видимі ознаки старіння - це не привід опускати руки. Регулярний догляд за шкірою цілком здатний мінімізувати або хоча б сповільнити більшість вікових змін. Важливо правильно вибирати косметику і розуміти, що очищення, зволоження та живлення шкіри в кожному віці мають свої особливості.

Зверни увагу на косметичну лінію Revitalift по догляду за зрілою шкірою від L'Oréal Paris. До неї входить цілий ряд засобів, які борються зі старінням за допомогою великої концентрації активних інгредієнтів. Познайомся з ними ближче, і ти точно вибереш те, що підійде саме тобі!

Основний догляд від Revitalift для боротьби зі старінням шкіри використовує активні речовини, які сприяють відновленню еластинових волокон шкіри і моделюють овал обличчя. Спробуй з цієї серії крем навколо очей, нічний догляд, а також крем для обличчя, контуру і шиї від Revitalift. Він повертає еластичність і пружність не тільки овалу обличчя, але і шиї. Невелика порада: наносячи крем, роби масаж - легкі постукування подушечками пальців. Це допоможе поліпшити кровообіг в шкірі і, відповідно, колір обличчя.

У серію Revitalift Лазер х3 входять денний крем і нічний крем-маска, а також сироватка глибокої дії і високоефективний догляд навколо очей. Завдяки потужним інгредієнтам ці засоби надають потрійну дію: підсилюють бар'єрні функції шкіри, скорочують зморшки і покращують текстуру шкіри. Також зверни увагу на те, що крем для шкіри навколо очей з цієї серії стимулює мікроциркуляцію в шкірі, знімає набряки і «мішки» під очима за допомогою металевого аплікатора з охолоджуючим ефектом.

Як бачиш, догляд за шкірою обличчя після 40 років зовсім не вимагає багато часу, достатньо присвячувати йому по 10-15 хвилин вранці і ввечері. Головне в цьому процесі - послідовність і регулярність, а не інтенсивність.

Статті по темі

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.