Поради та підказки повернутися до всіх статей

Втрата об’єму шкіри: ознаки та методи боротьби

Втрата об’єму шкіри: ознаки та методи боротьби

Об’єм підшкірної жирової клітковини та кісткової тканини - такий же показник молодості, як і гладенька шкіра без зморшок. Як повернути втрачену красу та свіжість, надавши шкірі щільність і пружність?

 

Ознаки та методи боротьби з втратою об’єму шкіри

Перші ознаки втрати еластичності шкіри обличчя з’являються після 30 років. У кожної людини вони можуть бути різними: у когось старіння більше проявляється у зморшках, а у когось - у деформації овалу обличчя з провисанням підборіддя та щік. Обличчя втрачає колишню округлість й чіткість контурів, зокрема, в області вилиць, що надає людині втомлений вигляд. Такі зміни завжди супроводжуються формуванням глибоких носогубних складок.

 

Пропорційно відновити об’єм обличчя можуть лише процедури й препарати на основі гіалуронової кислоти, які дають тривалий позитивний ефект. За рахунок своєї здатності притягувати й зберігати вологу (1 молекула кислоти здатна утримувати до 1000 молекул води), гіалуронова кислота має хороші зволожуючі властивості. З її допомогою відбувається потужне зволоження шкіри зсередини. Колір обличчя покращується, дрібні зморшки розгладжуються, а контур обличчя стає більш чітким.

 

Ключовий фактор у боротьбі з втратою об’єму шкіри - режим повноцінного та грамотного догляду за обличчям. Підберіть косметичні засоби з гіалуроновою кислотою, що поліпшують зовнішній вигляд вашої шкіри, й користуйтеся ними регулярно протягом тривалого часу. Потрібно розуміти, що відновлення об’єму шкіри в домашніх умовах - це довга та комплексна робота.

 

Варто зазначити, що значна молекулярна маса гіалуронової кислоти не дає їй проникнути вглиб при нанесенні косметичного засобу на поверхню шкіри. Тому для створення кремів та сироваток використовують не цілу молекулу, а лише її фрагменти. Яскравим прикладом таких косметичних продуктів є серія Ревіталіфт Філер [ha]. Фрагментована гіалуронова кислота здатна легко проникати до епідермісу, зв'язуючи молекули води та забезпечуючи сильне зволоження шкіри, а також відновлення контурів овалу обличчя.

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.