Поради та підказки повернутися до всіх статей

Почервоніння шкіри - 8 причин

Почервоніння шкіри - 8 причин

Під нашою шкірою розташована велика кількість кровоносних судин. За певних чинників вони розширюються й починають "просвічувати" через шар епідермісу, що викликає почервоніння шкіри обличчя. Причин такого ефекту безліч. На судинний тонус можуть впливати різні фактори, а почервоніння може бути як тимчасовим, так і постійним. Перший вид обумовлений зовнішнім впливом, а другий - генетичною схильністю. Які ж основні причини почервоніння шкіри на обличчі?

Причини почервоніння шкіри обличчя

  • Несприятливий вплив навколишнього середовища: низькі або високі температури (мороз, спека), вітер.
  • Вплив води та пари: умивання гарячою або, навпаки, крижаною водою, тривалий прийом гарячої ванни або душу, розпарювання шкіри обличчя.
  • Механічний вплив на шкіру: розтирання, енергійний масаж, втирання косметологічних засобів.
  • Важка робота або виконання фізичних вправ.

Умиватися потрібно теплою, а не гарячою водою. Засоби для зняття макіяжу повинні бути без ароматизаторів й підходити навіть для чутливої ​​шкіри. Зверніть увагу на міцелярну воду для сухої шкіри від L’Oreal Paris. Вона дбайливо видаляє забруднення, діє без тертя, пом'якшує та заспокоює шкіру обличчя. Не містить мила, спирту, ароматизаторів, барвників чи парабенів.

Після вмивання та очищення обов'язково наносьте зволожуючий та поживний крем. Якщо ж швидко прибрати почервоніння не вдалося, а потрібно виглядати бездоганно, червоні плями можна замаскувати. Для цього використовуйте коректор для обличчя Альянс Перфект і тональний крем Інфелібл Непереможний. Перший засіб маскує недосконалості, а другий - забезпечує ультрастійке покриття.

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.