Поради та підказки повернутися до всіх статей

Особливості догляду за шкірою в осінній період

Особливості догляду за шкірою в осінній період

З приходом нового сезону потрібно змінювати не тільки гардероб, але й косметику. Погода змінюється, і шкірі необхідно забезпечити відповідний догляд.

Що конкретно потрібно змінити в догляді за шкірою в перехідний період? Чи потрібно припинити використовувати засоби із захистом SPF, якщо сонце стає менш активним і пляжний сезон закінчено? Яку косметику варто залишити для літа і яка підходить для осінньо-зимового сезону? Ми вирішили розібратися в цих питаннях.

Перед початком сезону шкіру чекає необхідна процедура - очищення верхнього шару від відмерлих і загрубілих клітин. Для цього ідеально підійде скраб Досконале сяйво L'Oréal Paris, який підходить для всіх типів шкіри. Він пом'якшує, розгладжує шкіру і покращує колір обличчя, ніжно відлущує відмерлі клітини. У результаті шкіра стає більш гладкою, а зволожуючі речовини, такі необхідні в осінній період, проникають краще, поступово повертаючи шкірі її оксамитовість і м'якість. Щоб не травмувати шкіру, скраб варто використовувати не частіше, ніж 1-2 рази на тиждень.

З приходом холодного сезону і зниженням температури сальні залози не так інтенсивно працюють, тому шкіра потребує м'яких щоденних очищувальних засобів. Ідеально підійде гама засобів Абсолютна Ніжність від L'Oréal Paris. Міцелярна вода ніжно очищає шкіру від макіяжу і бруду, не вимагає змивання і підходить для сухої та чутливої шкіри, а також шкіри очей і губ.

Оскільки сонце вже не таке активне, осінь - найкраща пора для початку використання антивікових засобів з активними інгредієнтами, наприклад, як Про-ретинол А у складі засобів гами Revitalift Основний догляд (40+) від L'Oréal Paris. Про-ретинол А - це потужний інгредієнт у боротьбі проти зморшок. Він відповідає за стимулювання клітинного оновлення і допоможе впоратися навіть з фотостарінням. Він активує всі клітинні процеси, розгладжуючи зморшки і відновлюючи пружність шкіри.

Зима - час поживних кремів, функція яких - живити і захищати шкіру від зовнішніх негативних факторів (сонця, вітру, морозу). Активні складові крему Розкіш Живлення від L'Oréal Paris, такі як бджолине маточне молочко, запатентований комплекс Про Кальціум та цінні олії, відновлюють природні функції шкіри, захищають і сприяють відновленню шкіри.

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.