Поради та підказки повернутися до всіх статей

Основні тренди у вечірньому макіяжі

Основні тренди у вечірньому макіяжі

Основні тренди у вечірньому макіяжі

 

Один із модних образів вечірнього макіяжу цього сезону - сяючий тон обличчя, яскраві губи і стрілки найнеймовірніших форм. Допустимо все - навіть дуже сміливі й нестандартні образи.

 

Тренди у вечірньому макіяжі

 

Тон шкіри

Вечірній макіяж передбачає сяючий тон обличчя з мінімальною кількістю рум'ян. Найбільш актуальною тенденцією для осінньо-зимового сезону є аристократична блідість шкіри. Досягти такого ефекту допомагають правильно підібрані тональні засоби. Ми радимо використовувати тональний крем Альянс Перфект, який, завдяки легкій ніжній текстурі, зливається з відтінком шкіри. Оберіть відтінок у тон шкіри або трохи світліший, щоб отримати фарфорове личко.

 

Вся увага на очі

У моді - сяючий мейкап очей. Використовувати золотисті тіні для вечірнього макіяжу радять світові стилісти й візажисти. Це можуть бути як ніжні пісочні тіні з невеликим вкрапленням блискіток, так і яскраві золоті тіні, що наносяться до самих брів.

Ще один тренд вечірнього макіяжу, який актуальний вже кілька років, - смокі-айс. Цього року найбільш популярними відтінками є сірі, бронзові й теракотові. Створити драматичний погляд дозволять стійкі моно тіні Колор Ріш. З їх допомогою ви отримаєте наймодніші смокі-айс нинішнього сезону.

Не варто забувати й про стрілки. Тонкі лінії залишилися у минулому, а на зміну прийшли сміливі широкі стрілки, що нагадують чорні шовкові стрічки. Особливу увагу під час створення стрілок приділіть зовнішньому куточку ока - у цьому місці вони повинні розширюватися. Якщо ж ви любите експериментувати, зробіть акцент на форму. За допомогою контурного олівця для повік Колор Ріш намалюйте подвійні стрілки, зірки, чорнильні плями. Нестандартний мейкап очей якнайкраще підкреслить вашу індивідуальність.

 

Глянцеві губки

У цьому сезоні червона помада знову в пошані. Для вечірнього макіяжу ви можете вибрати червоний, журавлиний, винний, криваво-чорний відтінок або колір цегли. У тренді: матові оксамитові текстури, а також ефект "стертості", коли помаду наносять легкими поплескуваннями. Ще одна популярна техніка - омбре, яка полягає у плавному переході кольору. А щоб зробити губки глянцевими, використовуйте лакову помаду Колор Ріш Екстраордінер. Вона забезпечить вашим губам привабливий блиск і гарний насичений колір.

Розглянувши основні тренди у вечірньому макіяжі, можна сказати, що актуальний мейкап є досить вінтажним, аристократичним і дуже виразним. Він допоможе вам створити привабливий імідж й привернути увагу оточуючих на будь-якій урочистості. А якщо ви тільки починаєте знайомитися з технікою створення вечірнього макіяжу, радимо подивитися відео урок від L'Oréal Paris.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.