Поради та підказки повернутися до всіх статей

Помилки, які ми робимо, наносячи коректор

Помилки, які ми робимо, наносячи коректор

Коректор можна наносити як за допомогою кисті, так і з руками. Пальцями навіть зручніше - так його можна швидко і м'яко розтушувати. Але є одне але - пальці при цьому повинні бути ідеально чистими.

Коректори можуть бути різними - більш кремовими або рідкими. Ми радимо звернути увагу на рідкі коректори з легкої формулою, як Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Він лягає на шкіру тонким рівним шаром, маскує недоліки і не підкреслює зморшки, на відміну від більш "важких" коштів. Крім того, зручний тюбик зі щіточкою-аплікатором забезпечує легке і точне нанесення

При нанесенні коректора твої рухи повинні бути постукуючими, ніби ти ти м'яко забиваєш засіб у шкіру. Це дозволить домогтися максимального ефекту. Щоб коректор не розмазався і залишився на місці до кінця дня, злегка припудри область навколо очей пудрою Alliance Perfect від L'Oréal Paris.

Не варто думати, що чим більше коректора ти наносиш, тим менше будуть помітні недосконалості на обличчі. У цьому випадку діє правило: чим менше - тим краще. Потрібно прагнути, щоб макіяж виглядав максимально натурально.

Коректор - багатофункціональна річ. Щоб освітлити центральну частину обличчя, нанеси його на зону підборіддя, центр носа і центр чола. Щоб зробити губи більш об'ємними і щоб помада довше трималася, нанеси трохи коректора на контур губ по верхньому краю і розтушуй пальцем.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.