Поради та підказки повернутися до всіх статей

Омолодження шкіри обличчя в домашніх умовах

Омолодження шкіри обличчя в домашніх умовах

З віком шкіра починає стрімко втрачати вологу. Вона поступово в'яне, стає тьмяною, з'являються перші зморшки. Зупинити процес старіння доки не вдавалося нікому. Але його можна сповільнити, якщо знизити вплив зовнішніх чинників, вести здоровий спосіб життя й користуватися косметикою для омолодження шкіри обличчя. Не лінуйтеся щодня доглядати за собою: знімайте макіяж перед сном, правильно очищайте шкіру, зволожуйте й надавайте їй необхідного живлення. Лише за таких умов омолодження шкіри обличчя в домашніх умовах стане реальністю.

Омолодження шкіри обличчя без операції

Процедури з догляду за шкірою - це невід'ємна частина омолоджуючих програм. Усі косметичні засоби повинні обиратися з урахуванням віку, типу й стану шкіри. У 20-25 років ключове завдання - підтримання природного балансу шкіри. Такий догляд полягає глибокому очищенні від ороговілих клітин та різних забруднень, а також у зволоженні й захисті від ультрафіолетового випромінювання.

Після 30 років, коли вже з'явилися перші зморшки, шкіра ще більше потребує зволоження. Для досягнення цієї мети ви можете використовувати спеціальну косметику для омолодження шкіри обличчя Вік Експерт 35+.

Після 45 років, крім зволоження, шкірі необхідне живлення. Потрібно забезпечувати її вітамінами, мікроелементами й антиоксидантами, подбати про передчасне провисання та про підтяжку овалу обличчя. Комплексний догляд забезпечить косметика для догляду за шкірою 45+.

Омолодження шкіри обличчя без операції за допомогою антивікової косметики дозволяє:

  • відновити водно-ліпідний баланс;
  • відновити еластичність та пружність;
  • зняти почервоніння, усунути розширені судини, пігментні плями й набряклість;
  • поліпшити колір обличчя, освітлити шкіру;
  • відновити тьмяну та втомлену шкіру;
  • розгладити мімічні та вікові зморшки;
  • уповільнити процеси старіння.

Таким чином, ключова мета омолодження шкіри обличчя в домашніх умовах - це відновлення генетичної пам'яті клітин, прискорення виведення токсинів, розгладження зморшок та запобігання появи нових. Усі засоби спрямовані на сповільнення процесів старіння й корекцію вікових змін.

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.