Огляд колекції помад "Рожева Симфонія" від L'Oréal Paris

Огляд колекції помад "Рожева Симфонія" від L'Oréal Paris

L'Oréal Paris впевнений: у кожної жінки є свій рожевий колір. Ексклюзивна колекція помад "Рожева Симфонія" від L'Oréal Paris - це справжня ода рожевому кольору. Гамма вирізняється особливою делікатністю й створена для виняткових дам, які не бояться висловлювати за допомогою рожевого свою жіночність та чуттєвість.

 

Експерти L'Oréal Paris - міжнародний візажист Карім Рахман та генеральний колорист Єва Ін - продумали відтінки рожевого з особливою акуратністю і точністю. Головна складність процесу полягала у тому, щоб уникнути попелястого та крейдяного ефекту й зберегти насиченість тонів. Для вирішення завдання у лабораторії L'Oréal Paris розробили спеціальну формулу, основою якої стали мікрочастинки перламутру та оксамитові пігменти для отримання інтенсивного й сяючого пудрового рожевого. Результат такої роботи - унікальні кольори помади Колор Ріш, які пасують до будь-якого типу зовнішності.

 

Оберіть свій відтінок рожевої помади Колор Ріш!

Елегантні бежеві тони й пристрасні червоні кольори відійшли на другий план, поступившись дорогою витонченому рожевому. Це - маст-хев нового сезону!

Колекція помад "Рожева Симфонія" від L'Oréal Paris пропонує кожній жінці її індивідуальний рожевий колір. Усього в колекції представлено 5 відтінків. На створення кожного з них команду L'Oréal Paris надихнула одна з посланниць бренду.

 

Перший відтінок - Рожевий Персик. Це рожевий колір, злегка підсвічений золотом. Він ідеально поєднується зі смаглявою шкірою, як у Єви Лонгорії.

Другий колір - Оранжево-Рожевий. 2 в 1 - помаранчевий та сяючий рожевий дарують світлій шкірі обличчя, як у Блейк Лайвлі, моментальний ефект здорового сяйва.

Наступна рожева помада Колор Ріш відтінку Чайний Рожевий створена саме для світло-оливкової шкіри, як у Наомі Уотс. Лавандово-рожевий колір додає образу вишуканості та витонченості.

Далі слідує захоплюючий Яскраво-Рожевий колір, який гармонійно доповнює світлу шкіру, як у Наташі Полі. Завдяки насиченим пігментам, він одразу привертає увагу оточуючих.

І завершує колекцію Оголений Рожевий. Цей чуттєвий відтінок делікатно підкреслює благородність та елегантність блідої шкіри, як у Джуліанни Мур.

 

Розфарбуйте світ у рожеві тони разом з колекцією помад "Рожева Симфонія" від L'Oréal Paris!

Статті по темі:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.