Новий тренд - розумний макіяж

Новий тренд - розумний макіяж

У ресторані, офісі, на пікніку - ви ідеальні усюди. Розумний макіяж - той, що можна створити та скоригувати всього за кілька хвилин, де б ви не були. Такий мейкап існує поза модними тенденціями.

Його головна мета - підкреслити природну красу, надати шарму та свіжості. І, у першу чергу, важливу роль грає бездоганний колір обличчя.

 

Перетворення шкіри в одну мить

Основне призначення макіяжу - приховувати недоліки та підкреслювати переваги зовнішності, створювати ідеальний доглянутий вигляд. Найбільшою популярністю користується так званий "Ньюд фейс". Це новий тренд у макіяжі, який став відомим лише нещодавно. Його ключова особливість - бездоганна, рівна шкіра, ніби зовсім без косметики.

Створити мейкап можна всього за кілька хвилин та, за необхідності, підправити його у будь-якій ситуації. Процедура спрощується ще більше, якщо використовувати замість чотирьох засобів один універсальний. Такий, як, наприклад, компактний тональний засіб 4 в 1 Альянс Перфект Джиніус.

 

Новий косметичний продукт не просто так називають "Розумним макіяжем" - у невеликій стильній коробочці об'єднаний ефект відразу кількох засобів: праймера для вирівнювання поверхні шкіри, тонального крему для створення ідеального натурального тону, консилера для коригування недосконалостей та пудри для закріплення мейкапу. В основі продукту - кремова текстура для розгладження шкіри й досягнення рівномірного покриття.

 

Якщо ви не звикли сидіти на місці, і ваш день розписаний по хвилинах, розумний макіяж - те, що вам потрібно. Альянс Перфект Джиніус дає можливість швидко створити ідеальний тон і легко поправляти мейкап протягом всього дня. Засіб зручно використовувати в "похідних" умовах: він поміщається навіть у маленьку сумочку, всередині футляра передбачений м'який спонж та дзеркальце.

Один продукт замість цілої косметичної артилерії - новий тренд у макіяжі, коли необхідно забезпечити ідеальний результат за будь-яких умов!

Статті по темі:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.