Поради та підказки повернутися до всіх статей

Новорічний екстравагантний образ Wild від L'Oreal Paris

Новорічний екстравагантний образ Wild від L'Oreal Paris

Хочете мати неперевершений вигляд в новорічну ніч? Обожнюєте кидати виклик оточуючим і віддаєте перевагу яскравому сміливому макіяжу? Саме для вас Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, створила екстравагантний новорічний образ хижої краси - Wild.

Wild. Хижа краса, погляд кішки, зухвала натура. У цій дівчині захоплює все: починаючи зі сміливого макіяжу і закінчуючи розкішшю волосся! Хочете приміряти на себе такий екстравагантний і яскравий новорічний образ? Ми розповімо, як втілити його в реальність за допомогою декоративної косметики від L'Oréal Paris!

Wild - хижа й аристократична!

Вона викликає у сильної статі захоплений страх. Тільки побачивши таку дівчину, чоловіки або кидаються у бігство, або падають до її ніг. І це не дивно, адже вона не тільки за зовнішнім виглядом, але і по натурі - справжня хижачка. Красива та небезпечна!

При створенні образу для хижої краси ми зробили акцент і на очі, і на губи. А щоб макіяж виглядав аристократичним, додали ледве помітний рум'янець. Отже, почнемо перевтілення!

Перший етап - мейкап очей. Моно тіні Колор Ріш світлого ньюдового відтінку наносимо вологим способом на все повіко, доходячи до лінії росту брів. Цими ж тінями додаємо відблиски під брову і на вилиці. Олівцем для очей Колор Ріш кольору хакі обводимо всю верхню і нижню повіку, малюємо невелику стрілку і злегка розтушовуємо її. Щоб підсилити зелений відтінок, на розтушовану лінію кладемо моно тіні Колор Ріш (тон - хакі Смоукі). Чорним олівцем для очей Колор Ріш добре профарбовуємо контур між повіками і внутрішнє повіко, щоб не залишилося ні єдиного пробілу. Завершальний штрих - туш Об'єм Мільйона Вій Фелайн.

Привабливого погляду не досягти без красиво окреслених брів. Тому ми підкреслюємо брови і підсилюємо їх колір, використовуючи туш для брів Броу Артист Плампер.

Наступний етап - мейкап губ. Наносимо на губи червоний матовий блиск Глем Шайн. І завершують наш новорічний образ рум'яна Альянс Перфект, які ми наносимо на вилиці і кладемо над складкою повіки.

 

Наш макіяж у стилі Wild завершений. Зробіть зачіску, надіньте красиву сукню, туфлі на високих підборах - і вирушайте на полювання! До того ж, новорічна ніч - це відмінний час для завоювання чоловічих сердець!

Статті по темі:

 

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.