Поради та підказки повернутися до всіх статей

Новорічний екстравагантний образ Gold від L'Oreal Paris

Новорічний екстравагантний образ Gold від L'Oreal Paris

Ви завжди у центрі уваги та почуваєте себе королевою на будь-якому вечорі? Ваш улюблений колір - це колір золота? Саме для вас Ірина Старкова, офіційний візижист L’Oréal Paris в Україні, створила екстравагантний новорічний образ Gold - сяючий та багатий на золоті переливи. Головні акценти мейкапу у стилі Gold: золотий макіяж очей, нюдові губи та золотавий рум’янець. 

Gold - образ для дівчини, яка обожнює світло, і, перш за все те, що випромінює вона сама! Якщо ви любите бути в центрі уваги, і вам личуть теплі відтінки, пропонуємо святковий екстравагантний макіяж Gold. Створіть свій розкішний новорічний образ за допомогою косметики від L'Oréal Paris! Доповніть його дорогоцінними прикрасами, яскравою сукнеюв тон і золотистою грою бульбашок шампанського в келиху!


Gold - це не тільки стиль, а й принцип життя. Така дівчина не просто подобається оточуючим - вона викликає захоплення. Зачіска, одяг, макіяж - все підібрано з особливою ретельністю. Золотий - її улюблений колір. Вона знає толк в косметиці та коштовностях.

Ми створили новорічний образ для такої дівчини. Золотий макіяж очей, доповнений золотистим рум'янцем, - це головний акцент нашого макіяжу. Починаємо з нанесення рум'ян Альянс Перфект, щоб підкреслити контури обличчя і виділити вилиці.

 

Наступний етап - макіяж очей. Наносимо тіні Колор Ріш Квадро вологим способом модною віялової технікою. Першим кладемо бронзовий відтінок від внутрішнього куточка очей до середини повіки, рухаючи пензлем по діагоналі. Далі від середини повіки до зовнішнього куточка ока наносимо темно-коричневі тіні. Профарбовуємо нижню повіку: зовнішню половину - темно-коричневим кольором, а внутрішню і куточок - бронзовим. Щоб створити плавні переходи між відтінками, акуратно розтушовуємо тіні. Найсвітліший тон з палетки кладемо на внутрішню частину перенісся і під брову, а також на вилиці і по контуру губ, щоб створити легкий ефект світіння шкіри, як в техніці "стробінг".

 

Підкреслити очі і зробити їх ще більш виразними вам допоможе олівець для очей Колор Ріш коричневого відтінку - профарбовуємо ним внутрішню верхню і нижню повіку. А щоб підсилити контур між віями, по верхній повіці проводимо невелику стрілку з коротким кінчиком за допомогою лайнера Суперстар чорного кольору. Прекрасне доповнення до такої стрілки - об'ємні вії. Тому обов'язково використовуємо туш Об'єм Мільйона Вій Від Кутюр.

 

Завершальний етап новорічного образу для дівчини в стилі Gold - нанесення помади Колор Ріш нюдового відтінку зі створенням ефекту зацілованих губ. Оскільки головний акцент в макіяжі зроблений на очі і вилиці, то губи залишаємо максимально натуральними.

Наш святковий макіяж завершений. Зассяйте на новорічному вечорі, як рідкісний камінь в дорогоцінної золотій оправі! Адже Ви цього варті!

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.