Поради та підказки повернутися до всіх статей

Новорічний екстравагантний образ Fatal від L'Oreal Paris

Новорічний екстравагантний образ Fatal від L'Oreal Paris

У L'Oréal Paris знають, що Новий Рік та Різдво - це особливі події для кожної дівчини. Потрібно встигнути так багато: визначитися з місцем святкування, обрати сукню, зачіску, макіяж … Щоб полегшити вам завдання, ми розробили колекцію екстравагантних образів саме для новорічних свят! Й один із них - образ для невиправної спокусниці - Fatal. У цьому відео Ірина Старкова, офіційний візажист L’Oréal Paris в Україні, розповість, як створити яскравий мейкап, що допоможе полонити чоловічі серця. 

Fatal - ідеальний образ для невиправної спокусниці. Виразні очі або спокусливі губи? Якщо ви не шукаєте компромісів, бажа.чи все і відразу, цей макіяж для вас! Димчасті стрілки, червона помада, напівпрозора сяюча шкіра - жоден чоловік не встоїть перед вашою чарівною красою!

Fatal - втілення сексуальності!

Така дівчина - мрія кожного чоловіка. Її головна зброя - очі, завжди з розширеними зіницями, і чуттєві губи. Томний погляд з-під довгих напівопущених вій і напіввідкритий рот з вологими губами - спокусниця знає, як прикувати до себе увагу протилежної статі. Хочете перевтілитися в підступну спокусницю? Тоді почнемо!

Перший етап макіяжу - нанесення тонального крему Альянс Перфект. Щоб добитися ефекту напівпрозорої шкіри, що світиться, змішуємо тональну основу і моно тіні Колор Ріш відтінку світлий Ньюд. За допомогою коректора Альянс Перфект приховуємо всі недоліки шкіри. Щоб прибрати вологість після нанесення тону, злегка припудрюємо обличчя пудрою Альянс Перфект. При цьому важливо зберегти ефект сяйва. Робимо вилиці більш виразними, використовуючи рум'яна Альянс Перфект.

Підкреслюємо форму брів і наповнюємо їх кольором за допомогою олівця для брів Броу Артист Дизайнер і відразу ж приступаємо до макіяжу очей. Всю рухому повіку покриваємо світлими ньюдовимі моно тінями Колор Ріш і злегка розтушовуємо їх до лінії росту брови. На такому фоні прекрасно буде виглядати чорна стрілка. Чорним олівцем для очей Колор Ріш прорисовуємо контур повіки. З'єднуємо лінію нижньої і верхньої повіки, продовжуючи її до скроні. Акуратно розтушовуємо. За допомогою чорного супер лайнера Суперстар прорисовуємо контур між віями. Біля максимального вигину нижньої повіки проводимо лінію у напрямку до носа. Це дозволить візуально опустити внутрішній куточок ока, надавши йому котячий вигин.

Моно тінями Колор Ріш світлого ньюдового відтінку висвітлюємо внутрішній куточок ока і додаємо трохи сяйва на вилиці. Олівцем для очей Колор Ріш дуже інтенсивно профарбовуємо внутрішній контур очі і межреснічного контур. Не повинно залишитися жодного пробілу. Завершальний штрих макіяжу очей - нанесення чорною матовою туші для вій Крила Метелики Інтенза.

Для губ в стилі Fatal ми вибрали помаду червоного матового відтінку з ексклюзивної колекції помад. Щоб вона не розтікалася і протрималася якомога довше на святковому вечорі, в якості бази використовуємо трохи коректора.

Новорічний образ для невиправної спокусниці готовий! Не забудьте подивитися відео урок, в якому офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні покаже, як легко створити цей образ.

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.