Поради та підказки повернутися до всіх статей

Новинка: туш Крила Метелика Скульпт від L'Oréal Paris

Новинка: туш Крила Метелика Скульпт від L'Oréal Paris

Впродовж багатьох десятиліть туш для вій є одним з найважливіших продуктів декоративної косметики. Але незважаючи на таке тривале існування, з кожним роком вона стає лише кращою. Нехай ваші вії стануть головним акцентом макіяжу з  тушшю Крила Метелика Скульпт від L'Oréal Paris!

 

Виразний погляд всього за два кроки

Як зробити погляд більш виразним? Пройти процедуру нарощування або хімічної завивки? Але такі методи можуть зробити ваші вії пошкодженими й слабкими. Крім того, наклеєні пучки виглядають неприродно. Існує безпечніший та не менш ефективний спосіб - скульптування. Ви самостійно моделюєте вії без використання клею та інших чужорідних елементів. За допомогою туші ви задаєте потрібну густоту, довжину та вигин. В результаті, ваші власні вії стають об'ємнішими, а погляд набуває нескінченної глибини та виразності.

 

Новинка від L'Oréal Paris - це більше, ніж туш. Це справжній "скульптор" для вій. Унікальна щіточка дозволяє досягти ефекту підведеного контуру очей. Туш добре профарбовує вії у самого кореня, заповнюючи міжвієвий простір та створюючи безпрецедентний результат - підкручені вії у куточках очей та об’єм по всій довжині. Ви можете освіжити макіяж, скоригувати форму очей і навіть приховати ефект навислої повіки. Великі щетинки дозволяють наносити велику кількість туші. Маленькі внутрішні щетинки профарбовують вії біля коренів, не залишаючи проміжків. "Крила" щіточки "витягають" вії у зовнішніх куточках очей.

 

Всього два кроки для створення виразного погляду:

1.Скульптування. Верхнім "крилом" щіточки нанесіть шар туші на верхні вії. У зовнішніх куточках очей "витягніть" вії. Потім нижнім "крилом" щіточки профарбуйте нижні вії у напрямку до зовнішнього куточка очей.

2.Завершальний штрих. Нанесіть ще кілька шарів туші для більш виразного розкритого погляду.

 

Ваші вії довгі, густі й підкручені, а погляд глибокий та чарівний.

Статті по темі:

 

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.