Поради та підказки повернутися до всіх статей

Невидимий макіяж: як візуально збільшити очі

Невидимий макіяж: як візуально збільшити очі

Немає нічого поганого в яскравому макіяжі очей, такому як smoky eyes, тільки якщо ти вмієш його правильно наносити. Він візуально збільшує очі і робить погляд томним. Проте є ситуації, коли такий агресивний макіяж абсолютно неприпустимий і потрібно виглядати добре, але при цьому не занадто яскраво.

Відмовся від бежевих тіней

Здавалося б, перше, що спадає на думку при згадці натурального макіяжу очей - це бежеві тіні. Проте краще скористайся коректором, нанеси його на все рухоме віко, як ти б зробила з тінями. Так твій макіяж буде насправді "невидимим". Коректор приховає припухлості і нерівний тон шкіри, при цьому розкриє погляд. Якщо ти перебуваєш у пошуках ідеального засобу, то зверни увагу на коректор з лінійки Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Він ідеально адаптується до тону і текстури шкіри, надаючи їй здорового сяйва.

Виділи складку верхньої повіки

Щоб очі здавалися більшими, підкресли складку верхньої повіки тінями. Для цього не потрібно використовувати занадто яскравий колір, щоб не зіпсувати ефект "невидимого макіяжу". Нанеси тіні подушечками пальців натискаючими рухами - так макіяж буде виглядати більш натурально. Щоб правильно підібрати відтінок тіней, зверни увагу на свою шкіру: якщо вона світлого відтінку, то придивися до холодних відтінків. Коричневі тіні прикрасять власниць шкіри бежевих відтінків. А ось мулаткам підійдуть кавові тіні.

Підведи очі олівцем

Щоб очі виглядали трохи яскравішими і чіткішими, скористайся олівцем. Найкраще для цієї ролі підійде олівець Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris відтінку 104 - саме коричневий, а не чорний. Підведи верхню і нижню повіку тонкою стрілкою якомога ближче до лінії росту вій. Після скористайся ватною паличкою і злегка розтушуй стрілку. Завершальним етапом для тебе стане використання туші. Покрий вії одним шаром туші Накладні Вії Крила Метелика від L'Oréal Paris, вона подовжить і підкрутить вії на зовнішніх куточках очей.

Не забудь про брови

Твій "невидимий" макіяж очей готовий. Однак май на увазі: недоглянуті зарослі брови можуть з легкістю зіпсувати всі твої старання з приводу зовнішнього вигляду. Подбай про те, щоб брови були підведені олівцем і розчесані спеціальною щіточкою.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.