Поради та підказки повернутися до всіх статей

Модний макіяж: секрет бездоганної матової шкіри

Модний макіяж: секрет бездоганної матової шкіри

1. Підготуємо шкіру до макіяжу за допомогою міцелярної води Абсолютна ніжність від L'Oréal Paris, яка дбайливо очищає і освіжає шкіру. Крім того, на підготовлену шкіру макіяж наноситься легше і тримається довше.

2. На все обличчя за допомогою пальців наносимо BB-крем Nude Magique від L'Oréal Paris, який гарантує легке, невагоме покриття, вирівнює тон шкіри, забезпечує їй зволоження і захист від ультрафіолету.

3. Приховуємо недоліки шкіри і темні кола під очима за допомогою коректора Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Коректор адаптується до кольору і текстури шкіри, а завдяки упаковці з пензликом-аплікатором зручно і точно наноситься. За допомогою коректора також можна висвітлити виступаючі частини обличчя: нанеси трохи засобу на вилиці, центр чола і носа, розтушуй пальцем.

4. Закріплюємо результат. Найважливіший етап для додання шкірі матовості - нанесення пудри. Пудра Alliance Perfect від L'Oréal Paris підходить для всіх типів шкіри і забезпечує стійкість і ідеальну адаптацію до відтінку і типу шкіри. Нанеси пудру на все обличчя за допомогою великої щіточки, приділяючи особливу увагу Т-зоні - саме там найчастіше з'являється жирний блиск.

5. Надамо шкірі здорового сяйва і рум'янцю. На яблучка щік нанесемо рум'яна Alliance Perfect від L'Oréal Paris натурального відтінку 115.

6. У даному макіяжі не варто використовувати ні яскраві кольори, ні кремові текстури. Виняток становлять губи. Для макіяжу губ ми буде використовувати новинку від L'Oréal Paris - лакову помаду Color Riche Екстраордінер. Вона дарує губам неповторний глянцевий блиск і м'якість завдяки формулі з цінними оліями в її складі. Багата гама дозволяє вибрати нейтральні відтінки для денного макіяжу, а для вечірнього - яскраві насичені.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.