Поради та підказки повернутися до всіх статей

Модний макіяж з акцентом на очі

Модний макіяж з акцентом на очі

Крок 1: підкреслюємо брови

Широкі неохайні брови надають всьому обличчю неохайного вигляду, а маленькі очі візуально роблять ще меншими. Тому перед тим, як приступати до макіяжу, надай бровам правильну форму, а за допомогою олівця надай глибину кольору.

Крок 2: дотик світла

Щоб візуально збільшити очі, потрібно правильно грати зі світлом і тінню. Коректор Alliance Perfect від L'Oréal Paris або світлі тіні натуральних відтінків - твої найкращі помічники. Їх варто наносити на внутрішні куточки очей і злегка розтушовувати.

Крок 3: світлі тіні

Щоб розкрити погляд, нанеси на все рухоме віко світлі мерехтливі тіні. Найбільш світлий відтінок з палетки Е2 тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris підійде ідеально. Якщо ж ти хочеш зробити вечірній макіяж smoky eyes, то акцентуй увагу на зовнішніх куточках очей, щоб не обтяжувати образ.

Крок 4: підкреслюємо лінію росту вій

Щоб візуально зробити вії густішими, намалюй стрілку по лінії росту вій чорним добре заточеним олівцем. На нижньому віці намалюй стрілку, не доходячи до внутрішніх куточків очей, і розтушуй її.

Крок 5: ефект метелика

Завершальний штрих у макіяжі очей - це туш. Вона повинна подовжувати вії і робити їх об'ємними одночасно. Роби ставку на туш Накладні Вії Крила Метелика від L'Oréal Paris: вії стають об'ємними і максимально видовженими до зовнішніх куточків очей, що робить їх візуально більшими.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.