Поради та підказки повернутися до всіх статей

Модний макіяж: як носити сині тіні

Модний макіяж: як носити сині тіні

Якщо ти стежиш за актуальними beauty-трендами, то не могла не помітити, що макіяж очей у синіх відтінках на піку популярності. Як його носити? Ми знаємо відповідь на це питання.

Як носити?

Варіант для найсміливіших - наносити сині тіні на все рухоме віко. Але для більш спокійного способу можна використовувати синій олівець Color Riche Le Khol відтінку 107 замість більш звичного чорного або коричневого. Якщо ти не боїшся бути занадто яскравою, то можна проекспериментувати і з синьою тушшю для вій.

Які відтінки в тренді?

Вибір відтінків може поставити тебе у глухий кут - від електричного синього і насиченого бірюзового до ніжних пастельних тонів. Ти навіть можеш зробити легендарний макіяж smoky eyes у відтінках синього. Щоб макіяж був більш ефектним, вибирай блискучі тіні замість матових.

Наскільки важливий колір очей?

Найбільше синій макіяж підходить власницям карих очей. Якщо врахувати, що це найпоширеніший колір очей на землі, то сині тіні підходять більшості жінок. Для макіяжу блакитних очей краще не використовувати сині тіні, а обмежитися лайнером цього кольору. Якщо знайти правильний відтінок синього, його можна використовувати і для макіяжу зелених очей.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.