Поради та підказки повернутися до всіх статей

Модні відтінки фарбування волосся на 2016 рік

Модні відтінки фарбування волосся на 2016 рік

Не тільки одяг здатний надати образу привабливості. Важливо обрати правильний колір волосся. Досить змінити відтінок лише на півтону, щоб зачіска почала виглядати зовсім інакше. Якщо ви уважно стежите за трендами, ми розповімо, який відтінок волосся буде модним у 2016 році.

 

Модні кольори волосся на 2016 рік

Благородні холодні відтінки. Наступного року віддайте перевагу холодним природним тонам. У 2016-му теплі медові та пшеничні відтінки поступляться місцем безкомпромісному холодному попелястому кольору й нордичному блонду. Тому навіть якщо ваше волосся вже торкнула сивина, не зафарбовуйте її рудими та каштановими фарбами. Достатньо лише трохи освіжити колір, обравши попелясто-русявий відтінок або розкішну платину. Серед асортименту фарби для волосся Recital Preference знайдуться модні холодні відтінки як для блондинок, так і для шатенок та брюнеток. Чорне та темно-каштанове волосся з холодним сяйвом виглядає просто розкішно!

Епатажні кольори для темноволосих дівчат. Тим, хто обожнює яскраві образи, варто віддати перевагу епатажному колоруванню. На каштановому волоссі чудово виглядає смарагдовий відтінок. А сміливим брюнеткам у наступному році варто звернути увагу на кольори з блакитним або червоним відливом. Також сьогодні у тренді перлинно-фіолетовий тон.

Епатажні відтінки для світловолосих дівчат. Один з наймодніших та найнезвичайніших відтінків волосся, який пасує блондинкам, - це "полуничний" блонд. Трендовими будуть й інші ягідні тони. Наприклад, морозна вишня. Також ви можете вибрати образ Мальвіни, пофарбувавши волосся у блакитний. На світлому волоссі такий колір виглядає просто дивовижно.

Модні кольори волосся на 2016 рік для рудоволосих дівчат. У наступному році руді відтінки стануть ще більш розкішними. На піку модної хвилі - насичені й глибокі кольори бронзи та міді. Гарно буде виглядати на рудому волоссі рубіновий відблиск - легкий, ледь помітний натяк. Пам'ятайте: у моді - холодні тони. Тому обраний відтінок повинен бути ближчим до кольору волосся північних народів і, можливо, з попелястим відблиском.

Натуральність - завжди в моді! Природні відтінки завжди залишаються у тренді. І якщо ви не готові до кардинальних змін, у наступному році віддайте перевагу природному кольору волосся. Зверніть увагу на фарбу без аміаку Casting Crème Gloss. Вона надасть вашому волоссю гарний колір, повний сяючих переливів.

Сподіваємося, ми відповіли на ваше запитання про те, який колір волосся модний у 2016 році. Дивіться фото з подіумів й червоних доріжок - та обирайте свій неперевершений образ!

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.