Поради та підказки повернутися до всіх статей

Міфи про макіяж і догляд за шкірою

Міфи про макіяж і догляд за шкірою

Бруд на обличчі та недостатнє вмивання викликають висипи

Причин висипань може бути безліч. Серед них - гормони, генетична схильність, проблеми з травленням, неправильна дієта і т.д. Тому одними умиваннями проблему не вирішити. Тож, якщо раптом вискочив прищик, не поспішай часто очищати обличчя засобами для проблемної шкіри. Все, що тобі потрібно, - це вмиватися двічі на день з м'яким засобом, як крем-гель Абсолютна ніжність від L'Oréal Paris і двічі на тиждень використовувати скраб. Однак якщо акне - твоя постійна проблема, у її вирішенні тобі допоможе розібратися дерматолог.

Після вмивання шкіра повинна бути стягнутою і скрипіти

Після очищення повинні скрипіти вікна, але не шкіра. Якщо ти відчуваєш стягнутість і дискомфорт після вмивання, це говорить про те, що з шкіри змитий захисний шар, і вона стала більш вразливою. Саме тому так важливо використовувати м'який очищаючий засіб, який підходить твоєму типу шкіри. Засоби з лінії Нескінченна свіжість від L'Oréal Paris ідеальні для нормальної та комбінованої шкіри, а з лінії Абсолютна ніжність від L'Oréal Paris - для сухої і чутливої.

Тоніки використовувати не обов'язково

Багато хто не любить користуватися тоніками, тому що вони сушать шкіру. Це тому, що до складу багатьох з них входить спирт. Тоніки, що не містять спирту, не викликають дискомфорту, а також є важливим етапом у догляді за шкірою. Вони прибирають залишки засобу для вмивання та готують шкіру до нанесення крему. У результаті шкіра буде більш здоровою і зволоженою.

Щіточки для макіяжу не варто мити часто

Постійно тримати кисті для макіяжу в бездоганній чистоті вкрай необхідно. Це запорука здорової і чистої шкіри - так ти будеш впевнена, що разом з косметикою на обличчя не потрапляють бактерії і мікроби.

Туш і макіяж очей сильно шкодять повікам

Уся справа в правильному використанні косметики. Будь-яку туш не варто застосовувати довше, ніж півроку. В іншому випадку ти ризикуєш занести в очі інфекцію. Не тримай туш у теплі, так руйнуються консерванти, і термін придатності туші скорочується. Також не варто ділити туш з подругами - у кожної людини свій набір бактерій, які викликають інфекції і запалення. Важливо правильно знімати макіяж у кінці дня. М'який засіб для зняття макіяжу з очей L'Oréal Paris заспокоює і пом'якшує ніжну шкіру навколо очей. Якщо ти віддаєш перевагу водостійкій туші, використовуй Двофазний засіб для зняття водостійкого макіяжу з очей і губ L'Oréal Paris. Щоб не терти очі, приклади один ватний диск до нижньої повіки, закрий очі, а зверху поклади на 30 секунд інший ватний диск, змочений засобом для зняття макіяжу.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.