Поради та підказки повернутися до всіх статей

Миттєве перетворення Вашого волосся

Миттєве перетворення Вашого волосся

У сучасному світі вільний час є недозволеною розкішшю. Навіть така, здавалося б, швидка процедура, як змивання кондиціонера з волосся, може стати причиною затримки важливих планів. Як виглядати бездоганно, завжди мати гладеньке волосся без складних процедур й тривалого догляду? Як досягти миттєвого перетворення волосся?

 

Експрес-догляд за волоссям

 

Догляд за волоссям включає кілька етапів: миття голови очищаючим шампунем з ефективними інгредієнтами, нанесення маски, яка відновлює й живить волосся, а також використання бальзама-ополіскувача. Останній тонкою плівкою огортає локони, надає їм гладкості та сяйва. Але існують більш швидкі та не менш ефективні засоби. Це експрес-кондиціонери для миттєвого перетворення волосся. Їх необхідно наносити на сухе або вологе волосся й не втрачати час на змивання. Всього кілька хвилин, і ви побачите результат - слухняне, м'яке, блискуче волосся, яке добре піддається укладці.

 

L'Oréal Paris презентує три експрес-кондиціонери для волосся, які подарують миттєве перетворення. Нанесіть на волосся - й насолоджуйтеся миттєвим результатом!

 

Кожна дівчина відшукає для себе експрес-рішення, яке підходить їй найбільше. Усі засоби враховують ту чи іншу проблематику:

 

Експрес-кондиціонер Повне Відновлення. Розроблений для пошкодженого волосся. Миттєвий ефект відновлення.

Експрес-кондиціонер Фібрологія. Призначений для волосся, позбавленого густоти. Миттєвий ефект густоти волосся.

Експрес-кондиціонер Сила Аргініну. Застосовується для відновлення слабкого волосся, схильного до випадання. Миттєвий ефект зміцнення.

 

Кожний продукт складається з двох фаз - сироватки цілеспрямованої дії та еліксиру, що робить волосся шовковистим і сяючим. Експрес-кондиціонер захищає від електризації, створює антифриз-ефект та надає волоссю неймовірну гладкість.

 

У сучасному світі все прагне до комфорту та простоти. Б'юті-сфера не є винятком. Усього кілька секунд - і ваше волосся повністю перетворюється!

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.