Поради та підказки повернутися до всіх статей

Мейкап без проблем: хитрощі, які ти маєш знати

Мейкап без проблем: хитрощі, які ти маєш знати

1. Якщо у тебе довгі вії, як у актриси Блейк Лайвлі, то туш стає твоєю головною зброєю в боротьбі за красу. Щоб вії виглядали ідеально, стеж, щоб твоя туш була свіжою: так вона лягає рівно і не покриває вії грудочками. Головна хитрість при нанесенні - це отримати максимальний об’єм біля коріння і завити щіточкою кінчики. Для цього ідеально підійде туш Miss Manga від L'Oréal Paris.

2. Акцент на брови

Якщо у тебе зовсім немає часу на макіяж, приділи увагу бровам. Вони привертають до себе набагато більше уваги, ніж ти думаєш, і служать обрамленням усьому обличчю. У твоєму розпорядженні повинен бути олівець Color Riche le Sourcil від L'Oréal Paris. За допомогою щіточки розчеши брови, а олівцем надай їм форму. Легкими рухами, немов ти домальовуєш волоски, додай трохи кольору в ті ділянки, де це необхідно. Під брову нанеси трохи хайлайтера - найсвітліший відтінок пудри Glam Bronze від L'Oréal Paris.

3. Smoky Eyes

Найпростіший вечірній макіяж, який підходить всім - це класичні smoky eyes. Врахуй це, коли тобі швидко потрібно зібратися на вечірку або перетворити свій денний макіяж у вечірній. Для початку чорним лайнером намалюй стрілку якомога ближче до лінії росту вій на верхній повіці і по лінії росту вій на нижній. Після цього нанеси на рухому повіку тіні і добре розтушуй їх подушечкою безіменного пальця.

4. Стрілки на очах

Здається, що лайнер - це не найпростіший продукт для використання. Але як тільки ти правильно навчишся з ним поводитися, то зможеш створювати дивовижний макіяж очей. Щоб легше було малювати стрілку, спочатку використай олівець для очей, а зверху закріпи результат рідкою підводкою. Маленькі підказки: між стрілкою і лінією росту вій не повинно бути прогалин, класична стрілка повинна злегка розширюватися до зовнішнього куточка ока, а щоб визначити напрямок хвостика, варто візуально провести лінію від зовнішнього куточка ока до кінчика брови.

5. Червона помада

У макіяжі поки не придумали нічого більш жіночного і спокусливого, ніж червона помада. Так що це - must-have у твоїй косметичці. Починай макіяж з контуру губ. Олівець в тон помади (ми радимо відтінок 377 з колекції Color Riche від L'Oréal Paris) повинен бути дуже гостро заточений. Злегка посміхнися, щоб було легше обводити контур. Цим же олівцем повністю зафарбуй губи. Далі нафарбуй губи помадою. Для більш точного і щільного покриття використовуй щіточку. Неточності, які виникли, можна виправити за допомогою жорсткої щіточки і засобу для зняття макіяжу.

6. Секрети маскування

Безсонні або надто бурхливі ночі трапляються в житті кожної з нас. Щоб на ранок виглядати свіжою і відпочилою, використовуй маленькі хитрощі. Спочатку нанеси на область навколо очей зволожуючий крем, який підготує шкіру до макіяжу. За допомогою коректора Alliance Perfect від L'Oréal Paris замаскуй темні кола під очима, а світлий відтінок тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris нанеси на нижню повіку і внутрішній куточок очей - це дозволить зробити очі візуально більшими, а погляд - яснішим.

Статті по темі

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.