Поради та підказки повернутися до всіх статей

Методи омолодження шкіри обличчя

Методи омолодження шкіри обличчя

Молодість та краса - два поняття, що нерозривно пов'язані між собою. Жінка у будь-якому віці хоче відчувати себе привабливою та отримувати лише позитивні емоції від споглядання у дзеркало. Продовжити молодість дозволяють сучасні методи омолодження шкіри обличчя. Важливим фактором у цій справі є використання антивікової косметики.

Методи омолодження шкіри обличчя

Застосування антивікових кремів - популярний метод омолодження шкіри обличчя. Препарати виконують наступні завдання: розгладження зморшок, відновлення природного відтінку обличчя, уповільнення старіння клітин й стимулювання їхньої роботи, прискорення процесу регенерації, підвищення рівня вироблення колагену та повернення міцності еластиновим волокнам. За допомогою кремів здійснюється омолодження шкіри обличчя після 35 років.

У чому секрет ефективності омолоджуючої косметики? Вона містить спеціальні компоненти, які відповідають за активацію необхідних процесів у клітинах шкіри. Наприклад, нічний крем Вік Експерт 55+ має у своєму складі комплекс масел, що живить шкіру й захищає її від сухості, а також Флороглюцинол, відомий своєю здатністю оновлювати клітини та зберігати волокна колагену. В результаті застосування такого засобу, кількість зморшок зменшується, а овал обличчя підтягується.

Антивікова косметика здатна впоратися навіть з більш складними завданнями. Наприклад, денний крем REVITALIFT ЛАЗЕР х3  кидає виклик лазерній корекції зморшок. Його активні інгредієнти - Про-Ксилан (3%) та фрагментована гіалуронова кислота - сприяють процесу синтезу колагену й зменшенню глибини зморшок.

Як бачимо, сучасні методи омолодження шкіри обличчя спрямовані на активацію природних сил шкіри, а не на виконання роботи за неї. Й незважаючи на те, що омолоджуючий крем - це потужний косметичний засіб, ризик прояву алергічної реакції зведений до мінімуму.

Очевидна перевага антивікових кремів перед апаратними процедурами в косметологічному салоні - відсутність стресу та будь-яких побічних ефектів. Інші плюси - зручність й простота. Засоби повністю готові до використання. Необхідно лише очистити шкіру та нанести крем.

 

Яка омолоджуюча косметика вважається надійною?

  • Та, яка не викликає подразнення, що підтверджене науковими дослідженнями.
  • У закритій зручній упаковці. Жоден компонент засобу не повинен втратити своєї  ефективності.
  • Креми відомих світових брендів з бездоганною репутацією.

Застосовуйте популярний метод омолодження, щоб подбати про красу та свіжість шкіри обличчя!

Статті по темі:

категорії порад і підказок:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.